ملت ایران: آرین روبن ستاره هلندی باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرد که توقعش را نداشته که تیمش به همین سادگی بتواند از سد منچسترسیتی عبور کند.
بایرن دیشب و در ورزشگاه اتحاد موفق شد تا با نتیجه ۱-۳ ازسد میزبانش عبور کند و این ستاره ۲۹ ساله هلندی گل سوم تیمش را دراین بازی به ثمر رساند. قبل از او نیز فرانک ریبری و توماس مولر برای باواریایی ها گلزنی کردند و آلوارو نگردو تک گل سیتی را به ثمر رساند.
در پایان این بازی روبن به اسکای سپورتس گفت: «توقع نداشتم که چنین بازی ساده ای پیش رویمان باشد. این نشان از عملکرد خوب ماست. راستش را بخواهید بیش از اینها از سیتی توقع داشتم. ما فضای زیادی دراختیار داشتیم و از این فضا نهایت بهره را بردیم. بازیکنان تهاجمی خوبی داشتیم و بازی سازی ما هم در سطح خیلی بالایی بود. ما کاملا تیم حریف را تحت تاثیر قرار دادیم.»
روبن ادامه داد: «حیف شد که بواتنگ اخراج شد. این طعم برد را برای ما کمی تلخ کرد ولی در نهایت از این پیروزی لذت بردیم و با حس خوبی خودمان را برای بازی بعدی آماده می کنیم.»
باواریایی ها نمایش فوق العاده ای را به اجرا گذاشتند و این روزها با بارسلونای گواردیولا مقایسه می شوند ولی روبن تمایل چندانی به شنیدن این مقایسه ها ندارد.
او ادامه داد: «حالا بعضی ها ما را با بارسلونا مقایسه می کنند ولی ما بایرن مونیخ هستیم و نه بارسلونا. ما بازیکنان خوبی داریم و روی نقاط قوت خودمان تکیه کرده ایم. تیم ما فصل گذشته شکل گرفته و حالا با آمدن سرمربی جدید، نکاتی جزئی به تیم ما اضافه شده است. گواردیولا به فوتبال فکر می کند و فوتبال تنفس می کند و همیشه می خواهد راجع به فوتبال حرف بزند. حتی من دراین سن و سال هم حس می کنم که می توانم گامهای بزرگتری برداشته و از او درسهای زیادی بگیرم. من درک خوبی از گواردیولا دارم. اصلا مهم نیست ۱۶ ساله باشی یا ۲۹ ساله؛ اعتماد سرمربی است که خیلی مهم است.»