ملت ایران: خبر قرارداد پرسپولیس با کودک ۹ ساله اردبیلی از سوی مربی این کودک تکذیب شد. مهدی شیخلووند در تماس با خبرنگار سایت گل ضمن تایید خبر جلسه مسوولان باشگاه پرسپولیس با او و پدر امیرحسین حاجی زاده، از رفتار پرسپولیسی ها در انتشار خبر امضای قرارداد نهایی اظهار تعجب و ناراحتی کرد. او گفت: «آنها فقط پیش نویس قرارداد را به ما دادند و ما گفتیم که بررسی می کنیم. درضمن قرار شد تا نهایی شدن موضوع آن را رسانه ای نکنیم». او اضافه می کند یکی دو ساعت بعد از جلسه پنج ساعته با سالارکیا، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس، به خانه اش رسیده و دیده خبر امضای قرارداد پرسپولیس با کودک ۹ ساله اردبیلی در بسیاری از سایت ها منتشر شده است.
شیخلووند دلیل امضا نشدن قرارداد را پیشنهاد سایر تیم ها و حساسیت موضوع با توجه به سن و سال امیرحسین می داند و می گوید مشغول بررسی پیشنهاد سپاهان و ذوب آهن هم هستیم. او همچنین موضوع پیشنهاد رئال مادرید را محتمل می داند اما معتقد است منبع اصلی خبر را باید از عادل فردوسی پور پرسید چرا که اولین بار برنامه نود از این پیشنهاد خبر داد.
هر چند فردوسی پور از منبع این خبر اظهار بی اطلاعی می کند و می گوید تا به حال هیچ تماسی با خانواده و مربی این کودک با استعداد اردبیلی نداشته است. با این حال همان پخش تصاویر او از برنامه نود کافی بود تا امیرحسین چشم دنیا را خیره کند. ابتدا سایت روزنامه آس اسپانیا ویدئوی پخش شده از نود را منتشر کرد و بعد رسانه هایی مثل فرانس ۲۴ فارسی در بخش ناظران خود حتی از جستجوی چندین باشگاه اروپایی به دنبال استعداد ایرانی خبر دادند.
آن چه که از خبرهایی از این دست بر می آید این است که ممکن است یک بار دیگر یک استعداد در سایه اخبار حاشیه ای قرار گیرد و مسیر درست را گم کند. امری که بسیار آسان تر از به ثمر رساندن و حمایت از این کودک با استعداد است.