ملت ایران: دایی حرفهایش را با توصیفی از کلیت بازی شروع کرد و گفت:

بازی خیلی سختی را بردیم، فجرسپاسی با جان و دل دفاع می کرد و لایه های دفاعی زیادی داشت و این کار ما را سخت می کرد و خدا را شکر می کنم در هر دو نیمه از حریف سرتر بودیم و نتیجه عادلانه ای رقم خورد و می توانستیم با دقت بیشتر گل های بیشتری بزنیم. با توجه به اتفاق هفته قبل که تیم ما دچار فشار زیادی شد سه امتیاز را گرفتیم و دوباره خودمان را به بالای جدول برسانیم.

وی در مورد اینکه حریفان مقابل پرسپولیس تدافعی بازی می کنند، گفت: قبل از دقایق آخر می توانستیم گل بزنیم اما نشد فوتبال همین است مقابل تیمی که دفاعی بازی می کند باید همه روش ها را امتحان کرد، سانتر از جناحین، شوت و.. در آخر خلاقیت صادقیان به ما کمک کرد و پاس داد و با ضربه سیدصالحی به گل رسیدیم. خدارا شکر می کنم در دقایق آخر به گل رسیدیم و این حق ما بود و در آینده می تواند به ما کمک کند.

دایی در مورد اینکه چطور توانست اتفاق های بازی با سپاهان فراموش شود، گفت: سعی می کنیم همه فشارها را ب خودمان منتقل کنیم تا بازیکنان کارشان را انجام بدهند و من وباشگاه باید از حق بازیکنان دفاع کنیم و جو خوبی در تیم ایجاد کردیم به بازیکنان هم گفتم مصاحبه نکنند.

وی در مود بازی ندادن دهنوی و حقیقی گفت: با یک هافبک دفاعی که کفشگری بود بازی کردیم و نوری هم به در بخش جلو بود و کفشگری بسیار خوب کار کرد. دهنوی بازیکن بسیار بزرگی است و حقیقی هم همین شرایط را دارد و بر اساس شیوه بازی حریف بازیکنان را می چینم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: گلی که ما زدیم صحبت شما را جواب می دهد و وقتی مدافع ما توپ را از جو کار گرفت به صادقیان داد و او هم پاس داد برای تیم هایی که دفاعی بازی می کنند برنامه تمرینی خاص داریم.

وی در مورد دست های پشت پرده که بازیکنان پرسپولیس از آن سخن گفته بودند، گفت: متاسفانه اتفاق های هفته گذشته خیلی در روحیه بازیکنان ما اثر گذاشت و خودمان باید به خودمان کمک کنیم و بخاطر آنهایی که دوست مان دارند و خانواده هایی باید خوب کار کنیم تا تیم نتیجه بگیرد.

دایی در پاسخ به این سوال که کرانچار گفته زمانی که من بازی می کردم دایی کودک بود، گفت: طبیعی است او بازی می کرد و سن من کم بود او خیلی وقت دارد که صحبت ةایی بکند که به درد فوتبال ما بخورد و او ۲۰ و چند سال از من بزرگتر است و زمانی که با توپ پلاستیکی بازی می کردماو در اروپا بازی می کرده است.

کریم باقری با ما است اما چون کارت مربیگری ندارد روی نیمکت نمی تواند بنشیند.