ملت ایران: محمود یاوری پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس گفت
فکر می کنم که هم هواداران و هم تماشاگراین که این بازی را دیدند بازی خوبی را تماشا کردند. بدون استرس و مسائل حاشیه ای یک بازی زیبا و قشنگ ارایه شد. من فکر می کنم اگر مساوی هم می شد بهتر بود.
یاوری گفت: بازیکنان ما همه جوان هستند و دیدید که تیمی جوان به میدان آوردیم. تیم ما جوان است و روز به روز بهتر می شود. درست است که فوتبال برد و باخت دارد اما بازیکنان ما شایسته این همه توجه هستند.
او در مورد داور مسابقه می گوید: مثل اینکه داور را از خارج از کشور آورده بودند و به او خسته نباشید و تبریک می گویم او بسیار خوب قضاوت کرد و ما به خودمان باختیم و دو جوان اشتباه کردند و ما باختیم و به داور کاری ندارم.
یاوری در مورد اعتراض تماشاگران پرسپولیس، گفت: تماشاگران باید تخلیه شوند محمود ضد فوتبال من نیستم شاید یکی از خودشان باشد ما کی ضد فوتبال بازی کردیم؟
یاوری در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفت شاید به خاطر بازی با مس این شعارها سرداده شد، گفت: من باید ناراحت می شدم نه هواداران پرسپولیس.
سرمربی فجر سپاسی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره این که آیا از تعویض های تیمش در این بازی راضی بوده یا خیر، گفت: تعویض مثل هندوانه دربسته است و معلوم نیست جواب می دهد. باید بازیکن وارد زمین شود تا ببینیم جواب می دهد یا نه، برعکس هفته گذشته که تعویض های ما عالی کار کردند در این هفته از تعویضی هایمان چندان راضی نبودیم.
به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، سیستم صوتی سالن نشست خبری مشکل داشت و این نشست خبری با لحظاتی تاخیر آغاز شد و سرمربی فجر هم به کنایه گفت ما ۳۰ ثانیه دیر در نشست حاضر شویم به ما صدتا ایراد می گیرند. وی همچنین در مورد اینکه می تواند بلندتر صحبت کند در ابتدای نشست به شوخی گفت ما پول می گیریم که حرف بزنیم! در نهایت قرار شد سرمربی فجر به صورت ایستاده در کنار سالن صحبت کند.