ملت ایران: پس از تعویق بازی استقلال با مس کرمان این فرصت برای پرویز مظلومی و یارانش به وجود آمد که خودشان را برای بازی با گسترش آماده کنند. پرویز مظلومی مربی خوب و باتجربه کشورمان در مصاحبه با سایت گل گفت: «من به خاطر مردم به کرمان آمدم و مطمئن باشید همین مردم خوب و هواداران مس رمز موفقیت من هستند. من توقع دارم که آنها حمایت کنند تا بتوانیم مس را از این شرایط خارج کنیم. ما بازی سختی در پیش داریم و حریف ما تیم خوب و جوانی است که با مربی خوب و جوانی که دارد انگیزه پیروزی در مقابل ما را دارد اما ما دیگر نباید امتیازات خانگی را از دست بدهیم و مطمئنا می جنگیم تا هر سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. من انتظار دارم همه هواداران و مسوولان از مس حمایت کنند و جا دارد این را بگویم که من اگر به مس آمدم مسئله مالی مطرح نبود و قرارداد من گویا همه چیز است. من فقط به عشق مردم و نجات مس و خاطرات شیرین گذشته ام به این تیم آمده ام.»
وی در ادامه در مورد شرایط بازیکنانش گفت: «بچه ها مصمم هستند و سخت تمرین کرده اند چرا که آنها دوست دارند به تیمشان کمک کنند، من به تک تک بچه های تیمم ایمان دارم و می دانم آنها برای موفقیت مس تا آخرین ذره نفسشان را در زمین خرج می کنند.»
سرمربی مس در پایان گفت: «ما در این مدت کم فرصت زیادی نداشتیم که تمرینات تاکتیکی خود را به طور کامل در تیم پیاده کنیم اما آن چیز که در تجربه داشتیم در این مدت کم با بچه ها کار کردیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه اش را ببینیم. ما قطعا به زمان نیاز دارم که به ثبات تاکتیکی و هماهنگی برسیم اما من ایمان دارم که مس رفته رفته به موفقیت می رسد.»