ملت ایران: نتایج ضعیف راه آهن در این مدت از شروع لیگ حرف و حدیثهایی را مبنی بر اخراج منصور ابراهیم زاده به وجود آورد اگرچه ابراهیم زاده همیشه به نوعی در هر شرایطی کار را درمی آورد این سری هم اعتقاد دارد شرایط خوبی در تیم حاکم است و او رفته رفته راه آهن را به جایگاه اصلی برمی گرداند. سرمربی راه آهن قبل از بازی با داماش به سایت گل گفت: «بچه ها خیلی با انگیزه هستند و تمرینات پرفشار و با نشاطی را انجام داده ایم. ویروس عدم نتیجه گیری را از تیم بیرون کردم و همگی می خواهیم در این بازی به نتیجه خوبی برسیم. تیم ما خوب بازی می کند و کیفیت بازی ما هم گویا تاکتیک مشخصی است که داریم، اگر در زدن ضربات آخر دقت کنیم می توانیم به پیروزی های خوبی برسیم.»
ابراهیم زاده در مورد حمایت مسوولان این تیم از او و شرایط کنونی تیم گفت: «وقتی این حرکت را دیدم انگیزه زیادی هم من و هم بچه ها برای ادامه کار و موفقیت گرفتیم و یک تفاهم درونی به وجود آمد. همگی اتحاد پیدا کرده ایم و تلاش کنیم و دست به دست هم بدهیم تا این تیم را به موفقیت برسانیم.»
ابراهیم زاده در پایان در مورد شکست های راه آهن گفت: «آنها اتفاقاتی بوده که افتاده و به آن شکست ها دیگر فکر نمی کنیم حالا وقت، وقت پیروزی است و می خواهیم برای بردن بازی کنیم. ما با تمام وجود تلاش می کنیم تا امتیازات خوب و ارزشمند را کسب کنیم و رفته رفته از این جایگاهی که هستیم به سمت بالا صعود کنیم.»