ملت ایران: تراکتور این هفته در خانه یک بازی ۶ امتیازی با نفت تهران دارد اگرچه بازی برای تراکتور در خانه کمی سخت شده اما مجید جلالی اعتقاد دارد در طول هفته روی بچه ها خیلی کار کرده و به آنها آرامش داده و با کشف توطئه در تبریز می خواهد آنها را به مردم معرفی کند.
فردا بازی با نفت را چگونه پیش بینی می کنید؟
خب این بازی برای ما بازی حساسی است آنها تیم خوبی و یکدستی دارند در خط حمله از بازیکنان خوبی بهره می برند و در خط دفاع از بازیکنان جوان و با انگیزه ای سود می برند. در مجموع تمرینات خوبی انجام دادیم و آماده و سرحال برای این بازی هستیم. امیدوارم با پیروزی در این بازی به صدر جدول نزدیک شویم و بتوانیم مردم را شاد کنیم.
تیمتان خوب بازی می کند اما در ضربه های آخر مشکل دارد؟
دقیقا حق با شماست ما روند خوبی را در پیش گرفته ایم و شرایط مناسبی داریم اگر در زدن ضربه های آخر دقت می کردیم الان پنجم جدول نبودیم. البته فضای کار متشنج است و این موضوع هم در نتیجه نگرفتن ما دخیل است.
اینجور که معلوم است شما هم باید با تیم حریف و هم فضای متشنجی در تبریز وجود دارد بجنگید؟
واقعا برای کار فضای خوبی نیست، یکسری حرف هایی که پایه و اساس ندارد بچه ها را تحت فشار قرار می دهد و من کارم این شده که در طول هفته بچه ها را آرام کنم به جای اینکه به کار فنی رسیدگی کنم.
مردم تبریز قطعا جز این جریان منفی نیستند، درست است؟
قطعا همین طور است در کوچه و خیابان که می رویم مردم به تیم نظر مناسب و خوبی دارند. من به مرور منشأ این رفتارها را پیدا می کنم و این ها را به مردم خوب آذربایجان معرفی می کنم. کسانی که دنبال موفقیت تراکتور نیستند و دنبال سود خودشان هستند، کم کم دارم آنها او این جریانات را پیدا می کنم و آنها را به مردم تبریز و هواداران تراکتور می سپارم.
نبود علی کریمی به تیم ضربه زده است؟
خب در رشت هم ما بازی مسلطی کردیم و باید برنده می شدیم. اگر ضربه های آخر را می زدیم با اختلاف چند گل پیروز می شدیم، نبود علی تاثیرگذار است اما بچه هایی داریم که می توانند جای او را پر کنند و در این برهه از زمان به تیم کمک کنند.