ملت ایران: استقلال صنعتی در نبود چند بازیکن باید به مصاف صبا برود، یکی از آنها حسین کعبی است که از ناحیه رباط صلیبی آسیب دیده است. در همین زمینه حسین کعبی به خبرنگار سایت گل گفت: «من با کسی برخوردی نداشته ام فقط از روز اول به زور آمپول بازی کردم و به خاطر مصدومیتی که داشتم و با توجه به نیاز تیم به من مجبور بودم به خاطر تیمم بازی کنم و آنقدر این اتفاق را تکرار کردم که بالاخره از ناحیه رباط صلیبی آسیب دیدم و الان در بیمارستانی در تهران بستری شده ام و تازه از زیر عمل بیرون آمده ام. دکتر وقتی از پای من ام آر آی گرفت چندین بار سر من داد زد که چرا با این پا بازی می کردی و خیلی متعجب شده بود اما واقعیت این بود که من به خاطر تعصبی که به تیمم داشتم مجبور شدم بازی کنم و از این تصمیم هم راضی هستم.»
کعبی در ادامه در مورد نتایج استقلال و بازی های پیش روی این تیم گفت: «تا اینجای کار نتایج خیلی بدی نگرفته ایم و در معرض خطر هم نیستیم من فکر می کنم رفته رفته بهتر هم می شویم و به نتایج خوبی در آینده می رسیم. در مورد بازی با صبا هم باید بگویم این بازی بازی سختی است آنها تیم جوان و دونده ای هستند که در خانه خیلی خوب بازی می کنم و نتیجه میگیرند. البته باید بگویم که ویسی با تیم صبا آشنایی دارد و این موضوع به کمکش می آید. امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. من هم هر چه زودتر از بند مصدومیت رها شوم و به تیمم خدمت کنم.»
کعبی در پایان در مورد شکایتش از استیل آذین و نفت آبادان گفت: «من به خاطر پول بی ارزش هیچ وقت از نفت آبادان شکایت نمی کنم به آقای رضاییان هم گفتم که من عجله ای برای دریافت طلبم ندارم و همه چیز را به خود آنها سپردم اما در مورد شکایت از استیل آذین این موضوع صحت دارد چرا که به خاطر مالیاتم که ۱۷۰ میلیون بوده است و به خاطر جریمه ای ها که خورده است به ۳۰۰ میلیون رسیده و در این زمینه آقای هدایتی هم گفته که تنها کسی که حق دارد حسین کعبی است و حق را به من داده است امیدوارم این مشکل هم هر چه زودتر حل شود.»