ملت ایران: یوسین بولت، دونده صاحب نام جامائیکایی در گفت و گو با دیلی میل اعلام کرده که حاضر است تا دوباره به بازیکنان رئال مادرید، تیم محبوبش مشاوره دهد.
اودر صحبت هایی گفته: «فکر می کنم که بیل می تواند سریع ترین بازیکن حال حاضر دنیا باشد. ولی اگر او بخواهد، من می توانم به او کمک کنم تا سرعتش را بهبود ببخشد.»
بولت ادامه داد: «بحثفقط بحثافزایش سرعت بیل نیست، بلکه بحثاین است که او بتواند تعادلش را حفظ کند تا وقتی که پابه توپ باشد، با تعادل بیشتری با سرعت بالایی بدود. من به کریستیانو رونالدو هم کمک کردم تا در زمان آغاز دویدنش بتواند استارت سریعتری در جلسات تمرینی داشته باشد و حالا می توان دید که از آن موقع تاحالا چه پیشرفتی داشته.»
بولت درادامه اعلام آمادگی کرد تا در یکی از جلسات تمرینی تیم آنچلوتی حضور یابد: «من احترام زیادی برای رئال مادرید قائلم و اگر آنها وگرثبیل به کمک من نیاز داشته باشند، افتحار می کنم که به مادرید رفته ویک کلاس خصوصی برای بیل بگذارم. شنیده ام که رکوردهای او به رکوردهای من نزدیک است ولی مورد تکنیکی هم مهم است. می دانم که او می تواند بازیکن به مراتب بهتری از اینی که هست باشد.»