ملت ایران: دیدار تیم ملی ساحلی ایران مقابل تیم ملی روسیه از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی با پیروزی شش بر پنج تیم ملی روسیه به پایان رسید.
در این مسابقه نزدیک و دیدنی ملی پوشان ایران بازی را طوفانی آغاز کردند و توانستند در دقیقه ۵ توسط مسلم مسیگر به گل دست یابند. در ادامه نیز فرید بلوک باشی در دقیقه ۹ گل دوم ایران را به ثمر رساند. روس ها ۷ ثانیه پس از دریافت گل دوم توانستند یکی از گل ها را جبران کنند. شاگردان اوکتاویو در اولین وقت با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافتند.
در دوازده دقیقه دوم، روس ها توانستند به ۲ گل دست یابند و ۳ بر ۲ پیش بیفتند، اما در دقایق پایانی این وقت فرید بلو ک باشی توانست در دقیقه ۲۱ گل سوم ایران و دوم خود را به ثمر برساند تا نتیجه در وقت دوم ۳ - ۳ شود.اما در دوازده دقیقه سوم این دیدار، ایران توانست بار دیگر از قهرمان جهان پیش بیفتد. این بار هم مسلم مسیگر در دقیقه ۲۴ایران را پیش انداخت اما ۳۰ ثانیه بعد روس ها گل تساوی را به ثمر رساندند. ایران در ادامه یک بار هم توپ به تیرک دروازه روس ها زد.
روسیه در ادامه توانست گل پنجم را وارد دروازه پیمان حسینی کند اما در ادامه بار دیگر احمد حسن زاده در دقیقه ۳۱ توانست گل تساوی را به ثمر برساند.
و در پایان ایران در حالی توانست به مدافع عنوان قهرمانی ۵ گل بزند که این تیم در مرحله گروهی تنها ۶ گل خورده بود و عنوان کمترین گل خورده را به خود اختصاص داده بود.
با این نتیجه روسیه در نیمه نهایی حریف تاهیتی میزبان مسابقات شد.