ملت ایران: دیوید مویس سرمربی منچستریونایتد در پایان بازی۴شنبه شب تیمش مقابل لیورپول از سری رقابت های لیگ کاپ به تمجید از شجاعت شاگردانش پرداخت.
یونایتد که یکشنبه در رقابت های لیگ برتر با نتیجه ۱-۴ در ورزشگاه اتحاد مغلوب سیتی شده بود، در مقایسه با آن بازی دستخوش تغییراتی بود و شینجی کاگاوا، نانی و خاویر ارناندس برای این تیم به میدان رفتند.
ستاره مکزیکی از فرصت حضورش در ترکیب اصلی نهایت بهره را برد و در نیمه دوم این بازی گل برتری تیمش را به ثمر رساند. این برتری تا پایان بازی حفظ شد تا در پایان مسابقه مویس رضایت و خوشحالی اش را از این برد ابراز کند.
مویس در صحبت هایی به اسکای سپورتس گفت: «ما مجبور بودیم که در مقایسه با بازی مان مقابل سیتی عملکرد بهتری داشته باشیم. ما می بایست به روزهای خوب برمی گشتیم و فکر می کنم که این نتیجه، نتیجه خوبی است. من در این بازی این فرصت را یافتم تا برخی از بازیکنانی که زیاد آنها را در حال بازی ندیده بودم، ببینم و این فرصت خوبی برای من بود.»
مویس در ادامه به تمجید از چیچاریتو پرداخت و حرکات این بازیکن ۲۵ ساله درداخل زمین چمن که منتهی به گل برتری تیمش شد را ستود: «حرکات چیچاریتو برای رسیدن به گل فوق العاده بود. چیچاریتو همین است. او خیلی خوب فضاهای خالی را می یابد.»