ملت ایران: تیم نوجوانان ایران در اولین دیدار دوستانه تیم جوانان باشگاه پادربورن را شکست داد.در این دیدار که در ورزشگاه پادربورن انجام می شد، نوجوانان با ترکیب احمد گوهری، مصطفی هاشمی، امیر حسین کریمی، کمیل حق زاده، صادق محرمی، علی هزامی، عرفان وجدانی، سعید عزت اللهی، محمد بازاج، رضا جعفری و امیرمحمد مظلوم به میدان رفتند و در یک بازی بسیار خوب و برتر توانستند ۴ بر صفر تیم پادربورن را شکست دهند. در این بازی امیر محمد مظلوم در دقایق ۲۰ و ۳۰، رضا جعفری در دقیقه ۵۳ و علی ریگی در دقیقه ۸۳ گلهای ایران را به ثمر رساندند.
در این بازی سه بازیکن تعویض شدند که ماهان رحمانی از دقیقه ۴۶ به جای امیرحسین کریمی به زمین آمد و یوسف سیدی در دقیقه ۷۹ به جای محمد بازاج به میدان رفت و علی ریگی در دقیقه ۸۰ به جای سعید عزت اللهی به میدان آمد.
البته تیم زیر ۱۷ سال در دقیقه ۷۰ به پنالتی هم رسید که محمد بازاج آن را از دست داد.حدود ۲۰۰ تماشاگر از نزدیک از این بازی دیدن کردند و همه طرفدار تیم پادربورن بودند.
تیم ایران پس از پایان بازی در ساعت ۲۲ به وقت محلی به هتل محل اقامتش در فاصله ۶۰ کیلومتری بازگشت و ساعت ۲۳ به هتل رسید. بازیکنان دیشب استراحت کردند و امروز صبح ساعت ۹:۳۰ تمرین ریکاوری انجام می دهد و پس از ناهارو ساعت ۱۵:۳۰ تمرین دومش را برگزار خواهد کرد.
تیم ایران ساعت ۱۹:۳۰ فردا چهارشنبه سوم مهر به وقت تهران به مصاف تیم جوانان آرمینیا بیله فیلد، که در بوندس لیگای یک جوانان حضور دارد، می رود.
این اردو وبازی های تدارکاتی با همت مهدی مهدوی کیا ترتیب داده شده و برگزار می شود. معلوم نیست اگر مهدوی کیا نبود تیم دوستی مهر با چه تدارکاتی راهی جام جهانی می شد و چگونه می توانست صرف برگزاری بازی های تدارکاتی با تیم های امید تهرانی به این رقابت ها اعزام شود؟!