ملت ایران: علی کریمی کاپرفیلد تراکتوری های دو آتیشه به علت مصدومیت حدود یک ماهی را از میادن دور خواهد بود چرا که او با پارگی عضلات روبرو شده و این در حالی است که وی در ترکیب تراکتور به خوبی جا افتاده بود و بازیهای خوبی را برای این تیم بدون حاشیه انجام می داد.

بدون تردید تراکتوری ها حدود یک ماهی کریمی را در اختیار نخواهند داشت و بی شک این موضوع می تواند برای تراکتوری ها که به بازی علی کریمی خو گرفته بودند مشکل ساز باشد، در این بین جلالی هم عملا در بازی برابر داماش تمام تلاش خود را انجام داد تا جای علی کریمی در تیم تراکتور را پر کند که در نیمه اول خالی بودن جای علی کریمی عملا موجب شد تا تراکتور در نیمه اول موقعیت چندانی را بر روی دروازه داماش نتواند خلق کنند.

البته جلالی در مورد عدم در اختیار داشتن کریمی اعتقاد دارد که: "کریمی در این فصل خوب بازی کرده و واقعا بازیکن موثری برای تیم ما بوده است ولی این مصدومیت باعثشده که او را برای چند هفته در اختیار نداشته باشیم. البته این را بگویم که در نبود ایشان هم توانستیم بازی قابل قبولی را انجام دهیم که این ظرفیت بالای تیم ما را نشان میدهد."

البته جلالی در در نیمه دوم با تغییراتی که در ترکیب تراکتور انجام داد ماشین بازی سازی تراکتور را به راه انداخت. با نگاهی به سیاهه بازیکن تراکتور بر روی نیمکت تنها گزینه مناسب برای جلالی میثم بائو بود که در ترکیب تراکتوری ها با شروع نیمه دوم در میدان غوغایی به پا کرد و با حضور او در زمین تراکتور ۴ موقعیت صد در صد گلزنی را مقابل حریف به دست آورد که مهاجمان تراکتور قدر این موقعیت ها را ندانستند.

به هر ترتیب تیم آقای جلالی به این موضوع باید عادت کند که تراکتور چند صباحی را بدون علی کریمی باید در میادین حضور پیدا کند که البته با توجه به اینک تراکتور بر روی نیمکت بازیکنانی چون میثم بائو و مهدی کریمیان را در اختیار دارد مشکلی از این بابت برای جلالی پیش نیاید اما با توجه به اینکه تراکتوری ها به بازی با علی کریمی عادت کرده بودند بدون او روزهای سختی را در پیش روی مردان جلالی خواهد بود مگر بایکنان جایگزین آمادگی لازم را برای پر کردن جای خالی او داشته باشند.

در سوی دیگر جلالی در تراکتور با نبود پنالتی زن قهاری همچون کرمیم مشکل پنالتی زن اول را هم در تیم احساس خواهد کرد البته او می تواند بر روی سعید دقیقی حساب ویژه باز کند که در تیم سایپا و شهرداری پنالتی زن اول این تیم بود گرچه دقیقی در مقاطعی نشان داده که تمرکز لازم برای قرار گرفتن در پشت ضربات پنالتی را ندارد اما به هر ترتیب آقا معلم باید برای جایگزینی بازیکن بزرگی چون علی کریمی از همین الان چاره اندیشی کند.