ملت ایران: در لابه لای بخش ویژه برنامه نود شب گذشته مصاحبه علیپور بعد از جلسه با دایی و رویانیان پخش شد که حاوی نکات جالبی بود. ظاهرا اطلاعاتی که سرمربی پرسپولیس به او داده برای علیپور که در این مدت از این حرف ها زیاد شنیده تازگی داشته و او را غافلگیر کرده بود. در ادامه این مساله از زبان خود او نیز جاری شد و علیپور با اشاره به جلسه دیروز در مصاحبه با خبرنگار نود گفت: «دایی و رویانیان در این جلسه، دلایل خود را که قسمتی از آن به محسن قهرمانی داور دیدار تیم های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران برمی گشت، مطرح کردند. قسمتی از اسنادی که مطرح شد قابل تامل بود و از این رو مقرر شد کارگروهی در خصوص این ادعاها تشکیل و به آن رسیدگی شود.»

دبیر رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال ادامه داد: «البته چون دلایل مطرح شده بیشتر به یک جریان ارتباط داشت و فقط قسمتی از آن به محسن قهرمانی داور مسابقه باز می گشت، قرار شد دلایل طرف دعوا نیز شنیده و سپس در خصوص این تخلفات اظهارنظر شود.»

علیپور گفت: «برهمین اساس از محسن قهرمانی داور آن بازی خواهیم خواست به این جلسه بیاید و در خصوص موارد مطرح شده پاسخگو باشد. در سایر موارد نیز قرار شد کارگروه تعیین شده رسما به پرونده رسیدگی کند.»

علیپور البته در این مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که قبلا قهرمانی را احضار کرده و صحبت هایش را شنیده(احتمالا درباره پرونده مفتون و به قول خود قهرمانی به عنوان مطلع) اما داور جنجالی مشهدی اعلام کرد چهارشنبه به فدراسیون فوتبال خواهد رفت تا پاسخگوی سوال های علیپور، حمیثی(مسوول حراست فدراسیون فوتبال) و مسوولان رده بالای فدراسیون فوتبال در آن جلسه باشد. جلسه ای که می تواند عکاس ها و خبرنگاران زیادی را دوباره به سئول بکشاند.