ملت ایران: واکنش محمد رویانیان به این خبر که محسن قهرمانی مورد سوء قصد قرار گرفته و یک موتور سوار به ایشان و خانواده اش حمله کرده جالب است. رویانیان گفته در صورتی که چنین موضوعی صحت داشته باشد، قویا آن را محکوم می کنیم و معتقدیم که حریم شخصی افراد تحت هر شرایطی باید حفظ شود.
وی افزود: «خانواده قهرمانی را مثل خانواده خودم می دانم و اهانت به خانواده ایشان را اهانت به خانواده خودم می دانم و باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این موضوع را شدیدا و قویا محکوم کرده و ما معتقدیم که حریم شخصی افراد باید حفظ شود. باشگاه پیگیری های لازم برای تضییع حق و حقوق تیم را از مراجع قانونی در فدراسیون فوتبال پیگیری می کند و چنین مسائلی به هیچ عنوان مورد تائید ما نیست و معتقدم هواداران فهیم پرسپولیس دست به چنین کارهایی نمی زنند و هر فردی که چنین کاری انجام دهد، از ما نیست.»
مدیر عاملل پرسپولیس به سایت باشگاهش گفت: «برغم اینکه پرسپولیس در سال های اخیر از قضاوت های محسن قهرمانی در دو بازی پرسپولیس برابر سپاهان و دربی فصل گذشته متضرر شده، ما حمله و اهانت به شخص ایشان و خانواده اش را شدیدا محکوم کرده و معتقدیم مسائل حقوقی و پیگیری حق و حقوق تضییع شده تیم باید از طریق قانون و فدراسیون فوتبال پیگیری شود و این قبیل کارهای زننده و ناپسند مورد تائید ما نیست. باز هم می گویم خانواده قهرمانی را مثل خانواده خودم می دانم و ایجاد مزاحمت برای ایشان و خانواده اش را هرگز تحمل نکرده و شخصا پیگیر این موضوع خواهم شد.»
علی دایی هم درباره اظهارنظر محسن قهرمانی مبنی بر اینکه شایعه حمله به وی طی دو روز گذشته صحت نداشته، اما شب گذشته در یکی از خیابان های مشهد یک موتور سوار به وی و خانواده اش حمله کرد، گفت: «امیدوارم این خبرها صحت نداشته باشد.»
سرمربی پرسپولیس به سایت باشگاهش گفت: «حریم شخصی افراد قابل احترام است و این کارهای ناپسند به طور طبیعی هرگز مورد تائید ما و هیچ یک از اهالی فوتبال کشور نیست. ما از قضاوت ایشان متضرر شدیم و به جای اینکه بازیکن سپاهان اخراج شود، تیم ما ۱۰ نفره شد و به ضرر ما پنالتی اعلام شد. بنده نیز حرف هایی زدم و سر حرف هایم هستم اما این کارها درست نیست. نباید به حریم شخصی افراد و خانواده شان اهانت شود. امیدوارم این موضوع صحت نداشته باشد.»