ملت ایران:آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی باشگاه رئال مادرید در گفت و گو با رادیو راک اند پاپ، به آنالیز شرایط کنونی تیم کارلو آنچلوتی پرداخته ودرمورد احتمال جدایی اش از رئال، پیوستن گرثبیل به باشگاه مادریدی و جدایی گونسالو ایگواین و اوزیل از تیم کهشکانی صحبت کرده است.

او که لقب فیدئو را یدک می کشددر بخشی از صحبت هایش گفت: «رئال مادرید باشگاهی است که گاهی وقتها کلاس و سطح بازیکنانی که دراختیار دارد را فراموش می کند. باشگاه مادریدی پول زیادی داردوهرسال می تواند بازیکنان مهمی را خریداری کرده و به برنابئو منتقل کند. من تصمیم گرفتم بمانم، چون می دانستم که می توانم برای تیم بازی کنم.»

دی ماریا با آنالیز شرایطی که منجربه ماندن او در رئال شد گفت: «تصمیم گرفتم که بمانم. می دانستم که بازیکنان گران قیمت و مهمی به تیم می آیند ومهلت حضور درترکیب تیم یافتن سخت خواهد بود ولی ماندم. می دانستم که در تیم ملی شرایط خوبی دارم و دراردوی پیش فصل هم خوب بودم ولی به لطف خدا تا به اینجا اوضاع برایم خوب پیش رفته. سرمربی تیم به من اعتماد داردو من را در ترکیب تیم به کار می گیرد واین از همه مهم تر است. راستش را بخواهید دراین باره با پوچو(اسکیل لاوتزی) هم صحبت کردم و او به من گفت که چطور می خواهی از رئال، بهترین تیم دنیا بروی؟ تصمیم گرفتم بمانم و برای جایگاهم مبارزه کنم. این تصمیم من بود وتاحالا همه چیز خوب پیش رفته.»

ستاره آرژانتینی رئال درمورد جدایی ایگواین از تیم مادریدی گفت: «من با گونسالو حرف زدم. او هفت سال اینجا بازی می کرد و فکر می کرد که دوران حضورش دررئال به سر آمده و لازم می دید که هوایی عوض کند واین تغییر برایش خوب بود. او فشار زیادی روی دوش می کشد: مردم، روزنامه ها… وقتی یک بازیکن شماره ۹ مدتی نتواند زیاد گل بزند، فشار زیادی به او می آید. او خیلی فشارها را تحمل کرد. گاهی وقتها تو را می کشند که چرا گل نمی زنی و همین باعثمی شود که تو حال و هوای تغییر به سرت بزند.» و در مورد انتقال اوزیل به آرسنال هم گفت: «من اخیرا با مسعوت صحبت نکرده بودم. می گفتند که او به خاطر انتقال و خریداری چندین بازیکن از رئال رفت ولی راستش را بخواهید من خبری ندارم. تنها چیزی که می دانم این است که من خواستم بمانم و الان از تصمیمم راضی هستم.»

این ستاره آرژآنتینی در مورد آینده اش در رئال مادرید گفت: «تا سال ۲۰۱۸ با رئال قرارداد دارم و امیدوارم که بتوانم تاآن موقع در رئال بمانم. این برای من افتخار بزرگی خواهد بود. روز به روز سعی می کنم که تمام توانم را برای ماندن دررئال به کار بگیرم. تا پای جان از پیراهن تیم دفاع خواهم کرد.»

انتقال بیل به باشگاه مادریدی سوژه دیگری بود که دی ماریا درموردش صحبت کرد: «سرمربی تیم درهر بازی، تیم را آن طور که دوست دارد تجهیز می کند. فکر می کنم که بیل قبل ازانتقالش به رئال به خاطر اختلافاتی که با سران تاتنهام داشت تمرین نمی کرد و به همین خاطر هم این اواخر درترکیب اصلی تیمش قرار نمی گرفت. او دربازی با ویارئال درترکیب اصلی رئال بود ومن روی نیمکت قرارداشتم. سرمربی هرکسی که به نظرش لازم باشد را درترکیب تیم می گذارد. بیل می تواند در پست هایی بازی کند که من هم درآن پست ها بازی می کنم. من سعی می کنم تمام توانم را به کار بگیرم تا سرمربی تیم بداند که بازیکنی دارد که باتمام توان آماده است تا در ترکیب اصلی باشد.»

بخش پایانی صحبت های دی ماریا در مورد کریستیانو رونالدو و مسی بود: «اخیراهربار که در کنار مسی قرار می گیرم، می دانم که او بدون آنکه به توپ نگاه کند، دقیقا می داند که من کجا هستم و توپ را باید به کجا ارسال کند. درکنار رونالدو، از آنجایی که من چپ پا هستم، می دانم که باید به مرکز بیایم تا بتوانم راحتر با او به مبادله توپ بپردازم. هر دوی آنها بازیکنان بزرگی هستند و همیشه می خواهند تمام افتخارات ممکن را مال خود کنند. این طبیعی است که رقابت میان این دو بازیکن است. چون هرکدامشان سالی ۵۰ و خرده ای گل می زنند و روشن است که مبارزه میان این دو باشد.»