ملت ایران: مربی با تجربه فوتبال ایران اولین برد فجر و اولین برد خودش را دراین فصل کسب کرد.
محمود یاوری سرمربی فجر را می توان یکی از مردان خوشحال دیشب دانست چرا که با اتفاقاتی که برای او افتاده بود برد در اولین بازی در شیراز طعم خاصی داشت.
محمود یاوری که از شرایط زمین ناراضی بود گفت: ما بازی می کنیم و میزبان هستیم. زمین خیلی بد بود و هر دو تیم از این موضوع نالان بودند اما مجبوریم. اینکه می گویم ما اینجا میزبان نیستیم به این دلیل است که خود ما باید با بازی کردن با زمین بیشتر آشنا می شویم چرا که این زمین برای تمرین هم به ما نمی دهند.

یاوری در مورد برد فجر مقابل استقلال صنعتی گفت: آنها تیم باتجربه ای بودند و از بازیکنان خوبی بهره می بردند اما بچه های ما نشان دادند که خوب هستند. چه با تجربه هاو چه جوان ها همه با انگیزه بودند و این در ابتدای کار مرا خوشحال کرد و خوشحال هستم از داشتن آنها اما برای ادامه لیگ قطعا باید یکسری کارها انجام دهیم و با اضافه شدن چند بازیکن می توانیم با اطمینان بهتری لیگ را ادامه دهیم این را به آقای جعفری هم گفتم.

یاوری در پایان به گفت: از مردم و هواداران عزیز که سنگ تمام گذاشتند تشکر می کنم. هم اول بازی و هم آخر بازی و هم وسط بازی در همه حال ما را حمایت کردند و این برد را به آنها تقدیم می کنیم که همیشه ما را حمایت کنند. کار سختی داریم اما به امید خدا فجر را به سر منزل مقصود می رسانیم.