ملت ایران: بختیار رحمانی هافبک طراح فولادی ها که نقش انکارناپذیری در پیروزی های فولاد دارد باز هم با زدن یک گل بازی با سایپا پایه گذاربرد تیمش بود.
سایپا را بی رحمانه بردید؟
بازی خوب بود ولی متاسفانه گل بدی خوردیم. بعد از گل سایپایی ها خیلی وقت تلف کردند و باید بگویم دست عرب ها را از پشت بسته بودند… به ابراهیم صادقی هم گفتم اگر ما بودیم این کار را می پسندیدید؟ اما در نیمه دوم همه چیز دست ما بود، علاوه بر ۴ گلی که زدیم می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم به هر حال ما بازی را بردیم و با قدرت ۳ امتیاز بازی را کسب کردیم.
بازی های تو نشان می دهد که به یکی از هافبک های خوب بازیساز و طراح در ایران تبدیل شده ای؟
من تشکر می کنم و خوشحالم که این روند را ادامه می دهم و اینطور دیده می شوم امیدوارم بتواتنم با تلاش بیشتر خودم را در شرایط آرمانی حفظ کنم و بتوانم در پست خودم به یکی از بهترین ها تبدیل شوم.
مثل اینکه برای بازی کردن مشکل مصدومیت داشتی، بهتری؟
من دو روز پیش کشاله ام کش آمده بودم و فقط به خاطر حسین آقا بازی کردم. ایشان از من خواست که بازی کنم و من هم دوست داشتم در کنار بچه ها به فولاد خدمت کنم. باور کنید هنوز هم درد دارم اما خب دکتر مرادی و فتحی چون نیاز به برد داشتیم کمک کردند که من به این بازی برسم.
با این برد در صدر جدول ماندید؟
بله این خیلی خوب بود اما من بیشتر به این خاطر خوشحالم که این یکی از بهترین بازی هایمان در این فصل بود و من هم خوشحالم که در به رویم باز شده و هر بازی گل می زنم یا پاس گل می دهم.
بختیار ما می دانیم که کار تو در بوندس لیگا اوکی شده، می خواهیم خودت این موضوع را بیشتر توضیح دهی؟
من ابتدا باید در جواب بعضی ها بگویم که من بدون اجازه حسین آقا خانه برادرم هم نمی روم چه برسد از ایران بخواهم بروم به بوندس لیگا. مسئله بوندس لیگا حسین آقا می داند و این بحثاست که نیم فصل بروم آنجا و شرایط را ببینم اگر خوب باشد این اتفاق خواهد افتاد.
پس خودت دوست داری که به بوندس لیگا بروی و فکر می کنی فولادی ها موافقت کنند؟
قطعا این موضوع به پیشرفت من خیلی کمک می کند و همچنین برای فولاد سود زیادی دارد. من ۳ سال پیش هم از یک باشگاه بوندس لیگا دعوت نامه داشتم و اگر شما بدانید حاضرم آن را رو کنم تا شما در سایت تان بگذارید و همه این موضوع را ببیند چرا که من مثل بعضی ها نیستم که بخواهم به دروغ بگویم که از این باشگاه یا آن باشگاه پیشنهاد داشتم. باید بگویم که اگر من به بوندس لیگا بروم فوتبال از این چیزی که هست دو یا سه برابر پیشرفت می کند و همه هم از ین موضوع خوشحال م شوند. از خدا می خواهم که این اتفاق بیفتد.
شما حالا یکی از گزینه های قهرمانی هستید، فکر می کنی فولاد پتانسیل این گزینه بودن را دارد؟
هم باشگاه و هم کادرفنی همگی به بالای جدول فکر می کنیم ما شخصیت صدرنشینی را داریم و در نتیجه هایمان را ثابت کردیم. خدا را شکر نتیجه های امروز به ما کمک که به تیم های پشت سرمان بای بای کنیم، بله ما لیاقتش را داریم.
با توجه به درخشش تو دیگر باید انتظار داشته باشیم که کی روش تو را بهتر ببیند؟
حرف دل مرا زدید. تیم ملی نیاز به یک تحول و نوگرایی دارد و باور کنید که من می توانم با این شرایطی که دارم به تیم ملی کمک کنم امیدوارم چشم های کی روش مرا ببیند و به من فرصتی که باید داده شود بدهند تا بتوانم توانایی های خودم را در تیم ملی نشان دهم.