ملت ایران: مهاجم گلزن صبا و فوتبال ایران نشان داد که او هنوز در گلزنی یکی از بهترین هاست مصاحبه با رضا عنایتی بعد از یک روز عالی را بخوانید:
راه آهن را بردید و صبا می تواند این برد را مدیون شما باشد؟
بازی بدی نبود وقتی می بردیم همه چیز خوب است و همه چیز آرام و این موضوع نقطه ضعف ها را پوشش می دهد. ما در نیمه اول دست و پاچه بودیم و همین باعثشد عقب بیفتیم. جمع و جور کردن بازیکنان جوان خیلی سخت است اما در نیمه با صحبت های حاجی و خود من که با آنها صحبت کردم کمی تکان خوردند در رختکن هنگامی که دیدم بازیکن ها سرهایشان پایین است به آنها گفتم که ۴۵ دقیقه فرصت داریم که سرهایمان را بالا بگیریم. باید بگویم در نیمه دوم با راه آهن یکی ازبهترین بازی هایمان را در طول فصل انجام دادیم. بچه ها خیلی خوب بودند و با جان و دل بازی کردند و باعثشد که بازی را ببریم.
ابراهیم زاده گفته پولی که عنایتی می گیرد حلالش باشد؟
ایشان لطف دارد و من هم باید بگویم که ابراهیم زاده هم مربی بزرگ و خوب است و پولی که می گیرد حلال است چرا که از لحاظ فنی همیشه در تیم هایی که هست تاثیر می گذارد و همین باعثمی شود که تیم های او بازی ها را باکیفیت بازی کنند.
با تمام این حرف ها باید بگویم گل های تو ممکن است باعثاخراج ابراهیم زاده از راه آهن شود نظرت چیست؟
متاسفم اگر این اتفاق بیفتد اما باید بگویم فوتبال حرفه ای است و دو رو دارد. سخت می شود باور کرد و سخت می شود فراموش کرد. منصور ابراهیم زاده مربی خوبی است و زحمت می کشد من مطمئنا که راه آهن را از بحران خارج می کند.
مشکلات مالی صبا به کجا کشید؟
یک مدیرعامل داریم که خیلی تنها اما صداقت دارد و می شود روی حرف هایش حساب کرد. امید وارم مسوولان شهر کمک کنند چرا که بچه ها تا الان یک قران هم نگرفته اند البته امروز آقای کشوری آمد و حرف زد و گفت در این سه، چهار روز شرایط مالی خوب می شود. امیدوارم مسوولان به تیم صبای شهر قم، تاکید می کنم به تیم صبای قم کمک کنند.
از گل هایی که زدی بگو؟
وقتی گلی زده می شود ثمره تلاش بچه هاست دو تا موقعیت گیر من آمد و منون خدا هستم که به من لطف دارد و باعثشد گلزنی کنم. باید بگویم مجموعه همدلی داریم که این خیلی به ما کمک می کند.
پسرت هم در ورزشگاه حضور داشت و بازی پدر را می دید. گویا تشویق های او تاثیرگذار بوده است؟
بله پسرم معین در اردو بود و من هم این گل ها را تقدیم به او می کنم چرا که معین خیلی روی من حساس است و علاوه بر تشویق، تعصب دارد و من خوشحالم که پیش معین رو سفید شدم.
پسرت چند ساله است و آیا می خواهد راه پدر را ادامه دهد؟
معین وارد ۱۳ سالگی می شود و صددرصد می خواهد فوتبالیست شود. استعدادش هم را دارد و می خواهد در پست فوروارد موفق شود… او کپی خودم است.