ملت ایران: پیام صادقیان، هافبک مهاجم جوان پرسپولیس بعد از شکست این تیم مقابل سپاهان می گوید: «درباره بازی که نمی توانم حرفی بزنم. درباره بازی باید از آقاسی قهرمانی بپرسید. باید از او سوال کنید که چطور بازی را در آورد. دستش درد نکند، خیلی زحمت کشید که این قضاوت را انجام داد. اصلا او مشکل روحی روانی دارد. قبلا این کارها را کرده و قطعا دوباره هم خواهد کرد. نباید قهرمانی را داور این بازیها بگذارند. دقیقه دو بازیکن ما را اخراج کرد و پنالتی علیه ما گرفت. کارشناسان هم که گفتند تصمیمش اشتباه بوده. به نظر من باید یک محرومیت جدی برای او در نظر بگیرند. نه یکی دو جلسه، بلکه باید ۶،۷ جلسه محرومش کنند تا حساب کار دستش بیاید و دیگر از این کارها انجام ندهد»

از صادقیان می پرسیم که در فولادشهر خبری از آب معدنی بود یا نه که می گوید: «آب معدنی؟ با افتضاح داوری، اصلا وقت نشد آب معدنی بخوریم. قهرمانی یک کاری کرد که خوردن آب معدنی یادمان رفت. شک نکنید دلیل اصلی باخت ما داوری بود و به اشتباه داوری باختیم. چوب قهرمانی را خوردیم و امیدوارم بتوانیم این شکست را جبران کنیم»

صادقیان درباره بازی پرسپولیس با ۱۰ نفر می گوید: «جلوی تیمی مثل سپاهان با این همه طرفدار، مگر می شود ۱۰ نفره فوتبال بازی کرد؟ دیگر چقدر بدویم؟ ۹۰ دقیقه دویدیم اما واقعا نمی شد کاری کرد»

صادقیان مقابل سپاهان در بین دو نیمه تعویض شد. او در باره تعویضش می گوید: «خودم فکر نمی کردم علی آقا مرا بین نیمه تعویض کند اما همیشه به نظر او احترام می گذارم. دلیل تعویض من هم تاکتیکی بود و علی آقا صلاح دانست که من نیمه دوم نباشم.»