ملت ایران: سید جلال حسینی، مدافع ملی پوش تیم پرسپولیس تهران که در این چندسال اخیر یکی از برترین مدافعان ایران بوده است و حتی در روزهای بد پرسپولیس نیز ستاره ی این تیم بوده است، یکی از بازیکنان کم حاشیه ای است که کمتر جبهه گیری می کند و نسبت به مسائل واکنش نشان می دهد. اما گویا اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان که منجر به شکست این تیم شد به طرز عجیبی ستاره را عصبانی کرده است و از همه بیش تر موضع گیری زلاتکو کرانچار در مورد این که هر لحظه از بازی، بازیکن می تواند اخراج شود، او را عصبانی کرده است. حسینی که به شدت به نحوه ی قضاوت و تصمیم جنجالی محسن قهرمانی معترض است، در واکنش به صحبت های زلاتکو کرانچار می گوید: " شنیدم کرانچار اعلام کرده که این یک قانون است که در دقیقه ۲،۴۲، ۵۰ یا ۶۰ یک بازیکن اخراج شود طبیعی است اما آقای کرانچار حرف هایی که می زنی را می دانی یعنی چه؟! "

حسینی در ادامه در رابطه با توجه به فیرپلی حرف می زند، فیرپلی که عدم رعایت آن در دیدار برابر مس کرمان موجبات پیروزی پرسپولیس را فرآهم کرد و حالا همان قانون نانوشته گریبان پرسپولیس را گرفت. اما حسینی گویا نظر دیگری دارد و می گوید: " ما خودمان قانون را بلدیم و می دانیم کی اخراج درست است و کی غلط اما شما باید قانون را یاد بگیرید و فیرپلی را به بازیکنانت یاد بدهی، بازیکن شما چگونه فیرپلی را انجام داد و بازیکن ما چگونه، در شرایطی که وضعیت خوبی داشت توپ را به دروازه بان شما داد. من خلعتبری را می گویم. "
و اما تیر خلاص حسینی به کرانچار: " آقای کرانچار با این حرف هایت یا نمی دانی فوتبال چیست و یا خوابی و اصلا در جای دیگر در حال مربیگری هستی، ما قانون فوتبال را بلدیم اما اگر دقیقه ۲ یا ۳ بازی این طور بازیکنان خودت را اخراج می کردند همین حرف ها را می زدی، پس بهتر است در این باره سکوت کنی. "