ملت ایران: سپاهان همیشه تیم پرمهره و جذابی بوده که می توان روی برخی چهره های این تیم در مصاف با پرسپولیس حساب ویژه ای باز کرد حتی اگر خبری از محرم نوید کیا و مجتبی جباری نباشد و این تیم از ضعف خلاقیت در خط میانی رنج ببرد.
حالا مروری می کنیم به ۵ بازیکن برتر سپاهان که می توانند در مصاف جمعه شب نقشی تعیین کننده داشته باشند:
۱ - احسان حاج صفی:هم خوب اوت می اندازد، هم اینکه خوب ایستگاهی و شوت می زند. چپ پای سپاهانی ها حالا برای کرانچار نقش آچار فرانسه را بازی می کند و به میانه میدان متمایل شده تا مشکلات این خط را کمتر کند. احسان حالا باتجربه هم هست و بعید است در جریان بازی محو شود.
۲ - امید ابراهیمی:اگر او جنگ های میانه میدان را به مثلثخلاق پرسپولیس ببازد کار سپاهان تمام است اما کرانچار می تواند تا حدود زیادی روی توانایی های او حساب باز کند. امید شوتزن و پنالتی زن خوبی هم هست پس شاید بازیکن تعیین کننده تیمش باشد.
۳- هادی عقیلی:سه چهار بار با پنالتی ها و گلزنی هایش در این بازی بزرگ رودرروی پرسپولیس درخشیده. عقیلی فرداشب لیدر خط دفاعی تیمش به حساب می آید و البته خیلی دوست دارد تا با مهار خلاق های حریف و گلزنی مثل بازی قبل با استقلال صنعتی به کی روش خودی نشان دهد.
۴ - محمد غلامی:بهترین گلزن لیگ برتر تا حالا ۵ بار به پرسپولیس گل زده و این فصل که به شرایط آرمانی نزدیک شده خطرناک تر از همیشه به نظر می رسد. غلامی در بازی فینال جام حذفی گل تعیین کننده ای به نیلسون زد و حالا دنبال تکرار تجربه های شیرین قبلی است.
۵- آرش افشین:تا حالا نه به پرسپولیس گل زده و نه اینکه در این فصل فروغی داشته است. افشین فقط یک گل به استقلال زده اما شاید همه توانش را نگه داشته برای درخشش در این بازی. آرش همیشه می تواند برای مدافعان حتی قوی ترین شان خطرناک باشد.