ملت ایران:میلان در آستانه نخستین دیدار خانگی این فصل خود در لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی به میزبانی سلتیک رفت که چندین بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. اما در نهایت میلانی ها موفق شدند در اواخر بازی با دو گل کریستین زاپاتا و مونتاری سلتیک را با شکست بدرقه کنند و هر سه امتیاز کامل این بازی را کسب کنند.
آلگری سرمربی ۴۶ ساله میلان پس از پایان بازی برابر سلتیک به خبرنگار اسکای اسپورت ایتالیا چنین گفت: " این پیروزی یک برد مهم و ارزشمند بود هر چند که در ابتدای نیمه ی دوم کمی تحت فشار بودیم. در صحته گل اول کمی شانس با ما یار بود "
" با توجه به بازیکنانی که برای این بازی در اختیار داشتیم امشب این برد یک پیروزی خوب برای ما محسوب می شود و موفق شدیم به هر نحو که شده هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم "
" از بابت این موضوع که ما در اواخر بازی موفق به گلزنی می شویم ناراحت نیستم چرا که اگر همه بازی های ما به این شکل باشد من خوشحال هم می شوم. در واقع هر چه به پایان بازی نزدیک می شدیم فضاهای باز بیشتری وجود داشت که ما می توانستیم موقعیت های گلزنی بیشتری خلق کنیم "
" باید همچنان پیشرفت کنیم. ما مدت زمان بیشتری توپ را در اختیار داشتیم و تلاش کردیم تا به زور از اطراف عبور کنیم. اما این برای تیمی که موفق به پیروزی شده واکنش خوبی بود "
او در ادامه گفت: " تیمم با قلبش بازی کرد و شایسته این پیروزی بود همانطور که آنها به خوبی می دانند یک بازی همیشه تا آخرین لحظات در جریان است، به مانند بازی برابر تورینو. چیری که ما نیاز داریم در آن پیشرفت کنیم نحوه بازی خوانی بوده. مثل اینکه چه زمانی تیم در فاز سرعت و چه زمانی تیم در فاز آرام خواهد بود. ما در برابر سلتیک بازی را با توپ های بلند شروع کردیم چیزی که ما نمی توانستیم با آن به جایی برسیم "
" همیشه باید تلاش کنیم به موضوعات مثبت فکر کنیم. در ۱۵-۲۰ دقیقه پایان بازی من به برد تیمم ایمان داشتم و می دانستم که هر چیزی می تواند رخ بدهد. بازیکنان تعویضی به مانند بازی شنبه شب کمک خوبی کردند
" ما اولین قهرمانی در اسکودتو خود را به لطف فرم خوب مان در ماه ژانویه به بعد فتح کردیم اما دومین اسکودتو را به دلیل مصدومیت ها از دست دادیم. به نظرم همیشه بازیکن هایی که روی نیمکت ذخیره هستند می توانند مهم تر از بازیکنانی باشند که همیشه در ترکیب اصلی حضور دارند "
میلان هفته آینده یکشنبه عصر به مصاف ناپولی خواهد رفت " این پیروزی همچنین به این معنی است که ما می توانیم به بهترین شکل ممکن برای بازی بعدی آماده شویم. به رافا بنیتس تبریک می گویم که طی چند ماه توانست سبک بازی تیمش را عوض کند "
" ام بایه نیانگ، ایگناتسوی آباته و آندرا پولی برای بازی یکشنبه عصر برابر ناپولی در دسترس خواهند بود. از امروز به بعد چند روز فرصت داریم تا برای نخستین بازی بزرگ فصل از لحاظ بدنی و روحی آماده شویم "
آلگری در پایان گفت " به تیم بنیتس حسادت نمی کنم و از تیمی که دارم کاملا خوشحال و راضی هستم. فکر می کنم فصل خوبی در پیش خواهیم داشت و در سری آ به اندازه کافی برای بازگشت به روند مسابقات زمان داریم "