ملت ایران: استقلال تهران برای صعود به نیمه نهائی لیگ قهرمانان آسیا به تایلند سفر کرده بود، اما نیمه ی نخست را مطابق عادت تیم های قلعه نوئی ضعیف آغاز کرد تا باز هم توصیه ها و تعویض های طلائی قلعه نوئی در بین دو نیمه تیم را متحول کند و سرنوشت صعود را متحول کند و رسیدن به نیمه نهائی را قطعی کند.
این ضربه ی سر چکشی حنیف عمران زاده بر فراز سر مدافعان کوتاه قامت مدافعان بوریرام است. عمران زاده که روی گل بوریرام کاملا مقصر بود، در نیمه ی دوم جبران کرد و موفق شد استقلال را به بازی برگرداند و زمینه ی صعود را فرآهم کند.
و این هم آب سرد آندرانیک تیموریان با آن شوت فوق العاده از فاصله ی چندین ده متری بر سر بوریرام و هوادارانش که لبخند و امید را بر لب و در دل آن ها خشکاند.
این هم شادی منحصربفرد بعد از گلی منحصر بفرد در مقابل تشویق بی دریغ هواداران.
این هم تشکر امیر قلعه نوئی از یکی از بهترین ستاره های تیمش که امشب ارزش های فنی خود را به رخ کشید و نشان داد تا چه می تواند برای یک تیم مفید و موثر باشد.
قلعه نوئی همچنان در حال اعتراض…
و این هم حسرتی از نوع جابجائی پیروزی با شکست برابر چشم هواداران!
شکر خدا به سبک امیر قلعه نوئی… خدا بازهم او را دوست داشت!
این هم اتحاد دو کاپیتان، یکی کاپیتان تیم ملی و دیگری کاپیتان استقلال، اتحاد دو دوست قدیمی که در مقطعی به بهای دوری یکی از تیم ملی به مشکل برخوردند و حالا بازهم با هم مشکلات را حل کرده اند و برای موفقیت استقلال می جنگند!