ملت ایران: منصور پورحیدری، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص پیروزی امشب آبی پوشان مقابل نماینده تایلند به " گل " گفت: ما از مدتها قبل و در جلساتی که با کادر فنی داشتیم، این پیش بینی را کرده بودیم که برای بازی برگشت مقابل بوریرام، نیمه نخست را به مدارا گذرانده و از نیمه دوم بازی خیمه تهاجمی تیم را در نیمه زمین حریف باز کنیم که من خوشحالم با همین برنامه نیز موفق شدیم حریف را به قولی آچمز کرده و راه را برای هنرنمایی آنها در میدان ببندیم، منتها مشکلی که در این میان وجودداشت، حفظ توپ کم بچه ها در نیمه اول بازی بود که به تایلندی ها مجال گلزنی داد و ا نیز با مدافعان سرزن و بلند قامتی که در ترکیب داریم اصلا فکرش را هم نمی کردیم که از این راه درازه را باز شده ببینیم.

این پیشکسوت استقلال ادامه داد: در مجموع اعتقاد من بر این است که ما از حزیف دز بیشتردقایق بازی سرتر بودیم و بازی قغالبی را ارائه دادیمو خوشحال هستم که در آخر نیز توانستیم با پیروزی شیرین دل هواداران استقلال و مردم خوب ایران را شاد کنیم.

وی با اشاره به گلزنی عمران زاده در این دیدار افزود: حنیف در صحنه گل بوریرام مرتکب اشتباهی سهوی شد و من می ترسیدم که این بازیکن در ادامه بازی روحیه اش را ببازد و خوشحال شدم که توانست با گل زیبایی که به ثمر رساند نقش خوب خود را در زمین تکمیل کند.

پورحیدر همچنین با اشاره به بازی حساس استقلال مقابل تیم اف سی سئول کره جنوبی در بازی دور بعد خاطر نشان کرد: ما از قبل وقتی با کادر فنی هم که جلساتی را داشتیم بیشتر تمایلمان به این بود که اگر تیم تایلندی را حذف کردیم به نماینده کره برخورد کنیم، نه اعراب. چرا که همیشه عبرها با سبک بازی ضد روانی خود فوتبلا ختپالص را در مقابل تیم های ایرانی ارائه نمی دهند و از این جهت خوب شد که به تیم سئولی برخورد کردیم.

وی افزود: بچه ها از صبح فردا که به کشور کره بورند، چند روزی فرصت دارند که بتوانند با ریکاوری خوب و همچنین بازبینی فیلم بازی های تیم کره ای نقاط ضعف و قوت آن را به خوبی رصد کرده و تدابیر لازم را برای این بازی بیندیشند.

پورحیدری درادامه با ابراز امیدواری از دیدارهفته اخیر اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با صالحی امیری، سرپرست وزارت ورزش و بحثمسائل مالی استقلال گفت: با نشستی که درهفته گذشته با آقای امیری، سرپرست وزارت ورزش و جوانان داشتیم، من ایشان را فردی منطقی و آشنا به مشکلات ورزش دیدم و اکنون نیز امیدوارم با حسن نظرایشان و همکاران شان در مجموعه وزارتخانه نگاه ویژه ای هم به استقلال شود تا ان شا الله شاهد قهرمانی پرافتخار دیگری برای نام ایران در قاره آسیا شده و مردم را شاد کنیم