ملت ایران: امید ابراهیمی و تیمش دیدار حساسی در برابر پرسپولیس دارند. وی در خصوص دیدار روز می گوید: هم تیم ما و هم پرسپولیس قدرتمند هستند و همین باعثمی شود بازی برای هر دو تیم سخت باشد. با توجه به شرایط جدول و اینکه در خانه بازی می کنیم حتماً ۳ امتیاز بازی را می خواهیم و امیدوارم با ارائه یک بازی زیبا پیروز میدان باشیم.
وی صحبت های خود را در مورد تیم رقیب اینگونه ادامه می دهد: پرسپولیس تیم خوبی است چه در دفاع و چه در فاز حمله از قدرت بالایی برخوردارند ضمن اینکه شخصیت تیمی شان با حضور آقای دایی خیلی فرق می کند. به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است و اگر می خواهیم برابر این تیم برنده شویم باید سخت بجنگیم و تلاش کنیم.
هافبک سپاهان از خاطره خوش آخرین دیدار برابر پرسپولیس در فینال جام حذفی می گوید: آن بازی پایاپای و خوبی بود که در نهایت توانستیم پرسپولیس را در ضربات پنالتی شکست دهیم. اینکه بازی آخر را برده ایم از لحاظ روانی خیلی برایمان بهتر است اما این ملاک نمی شود که روز جمعه بازی ساده تری داشته باشیم، پرسپولیس نسبت به سال قبل قوی تر و جوان تر شده است.
ابراهیمی در مورد شکست ناپذیری ۹ فصلی سپاهان برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خاطرنشان می کند: هر تیمی به اصفهان می آید کار راحتی ندارد و قطعاً با حمایت هواداران تیم مقابل کار سختی خواهد داشت.
روز دوشنبه سایر بازیکنان سپاهان جشن تولد کوچکی در محل تمرین برای این هافبک جوان گرفتند، او در این خصوص می گوید: بازیکنان به من لطف داشتند و از آنها ممنون هستم.
هافبک سپاهان در خصوص رفتن رحیمی از باشگاه سپاهان تصریح می کند: کسی از بازیکنان با آقای رحیمی مشکلی نداشت و همه دوست داشتند بماند. ۲ سال خوب کنار آقای رحیمی داشتیم که با ۲ قهرمانی همراه بود و امیدوارم در ادامه موفق باشند.