ملت ایران:دومین تمرین استقلال در بوریرام تایلند عصر دیروز برگزار شد. این بار از باران و رنگین کمان خبری نبود و آبی ها در شرایطی نرمال تمرین شان را انجام می دادند که

فهمیدند ۵۰ تماشاگر و چند بوریرامی مشغول تماشای تمرین شان هستند. تمرین استقلال تا تاریک شدن هوا طول کشید و حالا مرور چند صحنه از آن می تواند جالب باشد.

۱) در بازی آقاوسط حنیف که همیشه مظلوم ترین بازیکن استقلالی هاست نقش آقا وسط دایره را با در دست گرفتن کاور زرد بازی می کند. او باید در مصاف با مهاجمان بوریرام همین طور در توپگیری موفق باشد تا توپ به رحمتی نرسد.

۲) کادر پزشکی استقلال همه کار می کند تا خسرو حیدری آماده بازی فردا شود. رسیدن خسرو که با گل حیاتی اش بازی رفت را به سود استقلال تمام کرد مهمترین موضوع قبل از شروع بازی برای استقلالی هاست.

۳) سید مهدی رحمتی آمادگی اش را در تمرین به رخ می کشد. کافی است او نمایش بازی رفت را تکرار کند تا صعود به نیمه نهایی در دسترس باشد. فردا همه نگاه ها به سید است.

۴) فرهاد مجیدی پیراهن شماره ۴ را در آورده و این بار ۳۰ به تن کرده. آیا او از این عدد هم منظوری دارد یا اینکه دنبال گمراه کردن بوریرامی هاست؟

۵) توپ نایکی، لباس مجید و آمادگی امیرحسین. همه چیز برای لبخند قلعه نویی مهیاست. به خصوص با آن عینک آفتابی که سرمربی آبی ها یک روز از آن دور بود.

۶) بهترین عکس این مجموعه به دقایق پایانی تمرین مربوط می شود. پرش جمشیدیان و انگیزه قاضی نشان می دهد هر دو نفر برای این بازی آماده اند. آیا از جمشیدیان سالم و آماده در تایلند رونمایی خواهد شد یا او برای بازی کردن فعلا باید منتظر بماند؟