ملت ایران: آنتونیو کنته سرمربی ایتالیایی باشگاه یوونتوس در صحبت هایی اعلام کرده که تیمش تیمی توسری خور درلیگ قهرمانان اروپاست و درعین حال خطرناک نیز هست

بینکونری در رقابت های مرحله گروهی با تیم های رئال مادرید، گالاتاسرای و کپنهاگن در گروه بی رقابت ها قراردارد و کنته براین باور است که تیمش شانس زیادی دارد تا با صدرنشینی دراین گروه به دور بعد برسد.

این سرمربی ۴۴ ساله در کنفرانس خبری اش قبل از مصاف تیمش مقابل کپنهاگن گفت: «یوونتوس ممکن است با رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بیگانه بوده و یک تیم توسری خور باشد، ولی تیم خطرناکی است. ما واقع بین هستیم و حد و مرزی برای تیممان دراین مرحله از رقابت ها قائل نیستیم. یک سال دیگر به تجربه ما افزوده شده و این می تواند سرنوشت ساز باشد. در رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تنها ۶ بازی داری و بازگشت به جریان بازیها بعد از هر لغزش کار خیلی سختی است.»

سرمربی بینکونری ادامه داد: «البته فلسفه تیمی ما دراین رقابتها تغییر نمی کند. من مطمئنم که تک تک بازیکنان تیم همان واکنشی که من از آنها توقع دارم را به نمایش خواهند گذاشت. روی ورق شاید بتوان گفت که دو تیم یوونتوس وگالاتاسرای برای رده دوم جدول می جنگند ولی کپنهاگن هم می تواند برای ما دردسر ساز شود.»

کنته بر این باور است که بیل، خرید ۱۰۰ میلیون یورویی رئال مادرید به این تیم برای رسیدن به قهرمانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا کمک زیادی خواهد کرد: «در گروه جذابی هستیم. رئال مادرید به دنبال دهمین قهرمانی اروپایی اش است و پول زیادی را هم خرج کرده و مدعی قهرمانی است.»

اولین بازی یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب مقابل کپنهاگن دانمارک خواهد بود.