ملت ایران:امیرقلعه نویی حرف هایش را با تشکراز مردم بوریرام آغاز می کند اما خیلی زود حرفش را برمی گرداند به انتقاد از بوریرام. کنفرانس مطبوعاتی سرمربی استقلال رابخوانید: من ابتدا تشکر می کنم از مردم خوب شهر بوریرام بابت مهمان نوازی و رفتار خوبی که با ما داشتند. البته من دو انتقاد از تیم میزبان دارم. روزی که ما به این شهر آمدیم و تصمیم داشتیم بازی بوریرام در لیگ تایلند را ببینیم، یک ساعت ما را معطل کردند و بعد از یک ساعت به ما گفتند که باید بلیت بخرید. اگر این موضوع را زودتر به ما می گفتند ما حتما از قبل بلیت تهیه می کردیم. دومین انتقاد ما این بود که دو نفر مربیان تایلند در تمرینات ما حاضر شدند و وقتی به آنها گفته شد که لطفا محل تمرین را ترک کنند به ساختمان باشگاهشان رفتند و از آنجا شروع به فیلمبرداری از تمرینات ما کردند. من فکر می کنم این کار باشگاه بوریرام بر خلاف شعار فیرپلی است.

البته من می خواهم از مالک باشگاه بوریرام هم تشکر کنم که در این شهر سرمایه گذاری کرده و باعثنشاط مردم بوریرام شده است.

با توجه به اینکه بازی رفت را بردید، برای بازی برگشت چه برنامه ای دارید؟

- این بازی دو نیمه دارد. نیمه اول را در تهران ما بردیم اما نیمه اصلی فردا برگزار می شود و ما اعتقاد داریم که فقط یک نیمه را بردیم و باید منتظر نیمه اصلی باشیم. بوریرام تیم بسیار خوبی است. با اینکه سرمربی آنها نسبت به بازی رفت تغییر کرده اما با همان سیستم همچنان بازی می کنند. آنها خط هافبک و فوروارد بسیار خوبی دارند. برنامه برای بازی فردا این خواهد بود که ارتباط بین خط هافبک و حمله آنها را با یکدیگر قطع کنیم. در تهران هدف ما گل نخوردن بود اما اینجا هدف اول ما گل زدن است.

نظر شما درباره بازیکن شماره ۲ بوریرام که در بازی رفت غایب بود، چیست؟

- ما برای کل تیم بوریرام برنامه داریم اما اعتقاد دارم که بازیکن شماره ۲ تایلند یکی از خوبهای بوریرام است که رو به جلو بسیار خطرناک است و به اعتقاد من یکی از بهترین چپ پاهای آسیاست.

اینکه شما سه، چهار روز زودتر به بوریرام آمدید آیا به شما کمکی برای آشنایی با شرایط کرده است؟

- ما به دو دلیل زودتر به بوریرام آمدیم. اول اختلاف ساعت بین دو کشور بود. ما باید به ازای هر یک ساعت اختلاف یک روز زودتر آمدیم و مسئله دیگر بعد مسافت طولانی دو کشور است و برای اینکه شرایط بدنی تطبیق بشود، زودتر آمدیم و فکر می کنم امروز کاملا بدن بازیکنان تطابق پیدا می کند و کاملا آماده می شویم.

آیا شکست شما در بازی آخرتان در لیگ برتر مقابل ذوب آهن تاثیری در بازی فردا خواهد داشت؟

- باخت را نمی شود فراموش کرد. تیمی که ما را برد از ما بهتر بازی کرد و من نمی خواهم آن شکست را توجیه کنم اما در آن مسابقه خیلی از بازیکنان را نداشتیم ولی برای بازی فردا همه چیز فرق می کند و ما با تیم کامل به مصاف نماینده تایلند می رویم. ما بعد از آن شکست در این سه، چهار روزه یک ریکاوری بدنی و ذهنی انجام دادیم. بازیهای لیگ قهرمانان آسیا داستانش فرق می کند و برای اینجا هدف بزرگتری داریم و آن هم قهرمانی آسیا است

من در آخر صحبتهایم باز هم از مردم بوریرام بابت مهمان نوازی خوبشان تشکر و قدردانی می کنم