ملت ایران: باید فکرش را می کردیم که تایلندی ها در خانه خود دست به هر کاری می زنند تا صعود کنند. تمرین عصر دیروز استقلال در تایلند در حالی انجام گرفت که با اعتراض مسوولان تیم و از جمله امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در واکنش به اقدام غیرحرفه‌ای و البته به دور از اخلاق ورزشی هواداران و احتمالا نمایندگان تیم بوریرام تایلند همراه بود.

در شرایطی که تمرینات تیم ها در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا، در زمین تمرینی با استاندارهای AFC و البته با تدابیر حراستی بایستی انجام گیرد، اما تمرین دیروز استقلال در شرایطی برگزار شد که قانون‌شکنی مسوولان تیم تایلندی به وضوح قابل مشاهده بود تا جایی که مقرر شد این موضوع در نشست هماهنگی صبح امروز مسوولان دو تیم به ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا هم گزارش داده شود.
به جز ۵۰ تماشاگری که با وجود اعتراض سرمربی استقلال، در اطراف تمرین استقلال حاضر شده و باعثاز بین رفتن تمرکز تیم شده بودند، ۳ نفر که مشخصا از طرف نماینده تایلند برای تماشای تمرین به محل تمرین آمده بودند، از ساختمان شیشه‌ای جنب زمین تمرین در حال فیلمبرداری از تمرین استقلال بودند.
البته اینها تنها نکات عجیب تمرین دیروز نبود بلکه یک «کایت» هم بر فراز تمرین آبی‌ها در حال فیلمبرداری از تمرین استقلال بود!