ملت ایران:سپاهان بر خلاف سال های قبل در این فصل با حاشیه های زیادی روبرو شده و در این شرایط باید به مصاف پرسپولیس دایی برود که می خواهد سالی متفاوت را پشت سر بگذارد. در همین رابطه با سرپرست سپاهانی ها صحبت کردیم.

اوضاع و احوال تیم؟ بعد از استعفای آقای رحیمی روحیه تیم افت نکرده؟

این چیزها به بازیکنان مربوط نمی شود. بعد از بازی با استقلال صنعتی بچه ها خیلی روحیه خوبی دارند و این برای شرایط ما خیلی خوب است. تمرینات خیلی خوبی را تحت نظر کرانچار انجام می دهیم و تا روز بازی با پرسپولیس به بهترین شرایط آرمانی می رسیم.

موضوع حضور مدیرعامل جدید به کجا رسید؟

موضوع مدیر جدید بحثی نیست که من بخواهم در مورد آن صحبت کنم. این موضوع به هیئت مدیره مربوط می شود و هر تصمیمی طرفین بگیرند متعاقباً اعلام می شود.

ماجرای جباری به کجا رسید؟

این موضوع هم به هیئت مدیره واگذار شده و قرار شده طی جلساتی که دارند به این مسئله رسیدگی کنند اما چیزی که می دانم این است که آقای کرانچار هم دیگر به این موضوع فکر نمی کنند و کار خودشان را بر اساس داشته هایش پیش می برد.

بازی با پرسپولیس؟

ما به این بازی مثل همه بازی ها نگاه می کنیم. البته این بازی یک بازی خانگی است که باید با کسب هر ۳امتیاز این بازی به صدر خودمان را نزدیک کنیم. در واقع این بازی پل صعود ما به صدر جدول است. البته باید بگویم که پرسپولیس تیم بزرگ و با هوادران زیادش قابل احترام است و قطعاً این تیم پرسپولیس نسبت به پارسال بهتر است اما ما در خانه بازی می کنیم و باید با کمک هوادارنمان بازی را ببریم.

پرسپولیس هم در اصفهان هواداران زیادی دارد؟

بله اینطور است اما مطمئن باشید این بازی شرایط خاص خودش را دارد و هوادارن عزیز سپاهانی مطمئناً به یاری تیم محبوبشان می آیند و با حمایت خودشان شرایط پیروزی را برای سپاهان فراهم می کنند.

هواداران باید در این بازی سنگ تمام بگذارند.