ملت ایران:در این چند روز از خیلی جاها با من تماس گرفتند تا به نوعی با توجه به اتفاقاتی که افتاده بخواهند من علیه غلام پیروانی حرفی بزنم اما باید بگویم که شاغلام شناسنامه فوتبال شیراز است

در همین زمینه با مهرزاد معدنچی یکی از کاپیتان‌های این تیم و بازیکن سابق تیم ملی صحبت کردیم

اوضاع تیمتان با توجه به شرایطی که پیش آمده در چه حال است؟

با معارفه آقای یاوری ما استارت خودمان را زدیم و در تلاش هستیم تا این هفته ببریم تا بتوانیم پله پله به یک جایگاه خوب برسیم تا بتوانیم فجر را از این شرایط خارج کنیم.

نظرت به عنوان یکی از بازیکنان قدیمی و باتجربه در مورد محمود یاوری چیست؟

ایشان تجربه زیادی دارند و مدت زیادی هم از تیم دور نبودند و خیلی از بازیکن‌ها خود ایشان هستند که همین موضوع باعثمی‌شود که ایشان با تیم آشنایی کامل داشته باشند. آقای یاوری با شرایط شیراز آشنا و یک جورهایی شیراز خانه دوم ایشان است. تیم ما هم پتانسیل کافی را دارد و فکر می‌کنم بتوانیم فجر را به جایگاه خوبی در لیگ برسانیم.

با توجه به اینکه شرایط خوبی داشتی اما کمتر در زمان آقای پیروانی بازی می‌کردی. علت خاصی داشت؟

من همیشه به نظر سرمربی احترام می‌گذارم در آن وقت هم شرایط خیلی خوبی داشتم و حتی مربی بدنساز می‌گفت که خیلی خوب تمرین می‌کنم و آماده‌ام. اما خب، آقای پیروانی صلاح می‌دانست که کمتر بازی کنم و هم به ایشان احترام می‌گذاشتم البته خب به نظرم شاید اگر با توجه به آمادگی که داشتم بازی می‌کردم هم برای تیم خوب بود و هم برای خودم.

آیا با غلام پیروانی مشکلی داشتی؟

من نه تنها با ایشان مشکلی نداشته و ندارم بلکه به ایشان خیلی هم احترام می‌گذارم در این چند روز از خیلی جاها با من تماس گرفتند تا به نوعی با توجه به اتفاقاتی که افتاده بخواهند من علیه غلام پیروانی حرفی بزنم اما باید بگویم که شاغلام شناسنامه فوتبال شیراز است و من پیشرفت خودم را در فوتبال مدیون ایشان هستم. برای ایشان هر جا که باشد آرزوی موفقیت می‌کنم و به ایشان همیشه احترام می‌گذارم. امیدوارم غلام پیروانی هر جا که باشد موفق باشد و مطمئن هستم که ایشان حتی اگر در فجر هم نباشد دوست دارد که این تیم موفق شود و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کند. غلام پیروانی مرد بزرگی است که من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

در فوتبال ایران هنوز هم خیلی از هم دوره‌های تو می‌درخشند. انتظار داشته باشیم که تو را در اوج ببینیم؟

مطمئن باشید من شرایط خیلی خوبی دارم و با تلاش و کمک خدا و حمایت مردم امسال مهرزادی متفاوت را می‌بینید. من سن و سالی ندارم و تمام تلاشم را می‌کنم که با انجام بازی‌های خوب و گلزنی به اوج و موفقیت‌های زیادی برسم. مطمئن باشید که این را در عمل ثابت می‌کنم و نشان می‌دهم که من بازیکن بزرگی هستم و این را نشان خواهم داد.