ملت ایران: پرسپولیس دیروز استراحت کرد و تمرین نداشت اما تمرین روز شنبه که به ریکاوری اصلی ها و بازی تدارکاتی ذخیره ها مقابل پاس همدان اختصاص داشت تصاویر جالبی را ثبت کرده که مرورش بد نیست.

۱) از آخرین باری که امیر پسر بزرگ آقا کریم در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود مدت ها می گذرد اما ظاهرا او طی این مدت رشد خوبی داشته و فیزیک مناسبی پیدا کرده است. امیر به فوتبال علاقه زیادی دارد. او چپ پاست و مثل پدرش شوت های خوبی می زند. مطمئنا امیر خیلی دوست دارد شبیه پدرش شود اما احتمالا همه موافقید که آقا کریم یکی است و تکرار نخواهد شد.

۲) امیر دوم هم پسر یکی دیگر از اسطوره های پرسپولیس است که البته جزو کادر بازیکنان تیم سرخپوش به حساب می آید. امیر فصل قبل یکی در میان حداقل به لیست ۱۸ نفره می رسید اما امسال بعد از ماندن محمدی، حقیقی هم به تیم اضافه شد تا او در مسابقات امیدها از دروازه تیم پرسپولیس حفاظت کند. عابدزاده کوچک در این بازی تدارکاتی یک گل از فاصله حدودا ۳۵ متری از لفته حمیدی خورد.

۳) سه مهاجم پرسپولیس که فیکس نیمکت شده اند در بازی با پاس همدان درخشیدند. عباس زاده دو گل زد و شاکری دیگر گلزن تیمش بود. رضایی هم پاس گل داد اما ظاهرا آنها برای فیکس شدن کار بسیار سختی دارند و باید امیدوار باشند که در بازی های آینده حداقل دقایق بیشتری از آنچه تا کنون به میدان رفته اند بازی کنند.

۴) میلاد غریبی گفته چون زیاد می خندد با نیمکت نشینی و سکو نشینی کنار می آید و بالاخره نوبت بازی او هم خواهد شد اما ظاهرا شوخی شوخی و خنده کنان نیم فصل اول رو به پایان است و او فقط ۴۵ دقیقه سابقه بازی برای پرسپولیس در کارنامه اش ثبت کرده است. این قضیه در حالی نگران کننده تر به نظر می رسد که با حضور خلعتبری در تیم کار برای او و دیگر بال های کناری پرسپولیس مثل علی عسگری و غلامرضا رضایی خیلی سخت شده است.

۵) رضا محمدی که در بازی های اخیر حتی به لیست ۱۸ نفره هم نمی رسید احتمالا منتظر آن است که در نیم فصل از پرسپولیس به جایی برود که حداقل روی نیمکت بنشیند. از پرتاب دست او هم معلوم است محمدی انگیزه زیادی ندارد. او در این بازی یک گل از حاصل قاطی کردن نورمحمدی و مهاجم پاس همدان خورد تا مثل عابدزاده و حقیقی یک گل در کیسه اش داشته باشد. گوشه عکس تصویر سیدمحمد علوی ملی پوش سابق خوزستانی پاس همدان که در لیگ هشتم یک نیم فصل برای پرسپولیس بازی کرد هم دیده می شود.

۶) ماساژورهای محبوب علی دایی دور و بر او را احاطه کرده اند. دایی به این دوستان ماساژورش احترام زیادی قائل است و همیشه از آنها در کادر تیم هایش استفاده می کند. این ماساژورها در راه آهن، تیم ملی و پرسپولیس(دوره قبل) کنار دایی بوده اند و حسابی هوای علی آقا را دارند