ملت ایران: فاتح تریم سرمربی گالاتاسرای و تیم ملی ترکیه مطمئن است که تیمش در بازی با رئال مادرید در دور اول رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی خواهد رسید. روز سه شنبه این دوتیم در اولین بازی اروپایی شان در این فصل مقابل هم به میدان خواهند رفت.

روزنامه ورزشی ترکیه ای ای. ام. کی در گزارشی به این نکته اشاره کرده که فاتح تریم در جلسه تمرینی روز پنجشنبه به شاگردانش گفته: «رئال مادرید را خواهیم برد. کسی نباید دراین باره تردیدی داشته باشد.»

این تیم شهر استانبول روز جمعه در بازی شان در لیگ ترکیه مقابل آنتالیاسپور به میدان رفت که این بازی با تک گل دروگبا برای تیم شهر استانبول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید و بعد از این تساوی شاگردان تریم باید خود را برای رویارویی با شاگردان کارلو آنچلوتی آماده کنند.

آنها در این بازی سلچوک اینان، بازیکن خط میانی و مغز متفکر و طراح حرکات تهاجمی شان را در اختیار نداشتند. چرا که او در جریان بازی ترکیه مقابل رومانی از سری بازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ بعد از ۶۰ دقیقه حضور در میدان مصدوم شده بود و در حال سپری کردن دوران نقاهتش است و این احتمال وجود دارد که به بازی با رئال برسد.

با آغاز هفته چهارم از رقابتهای لیگ ترکیه گالاتاسرای به یک برد و سه تساوی دست یافته است و در حالی که هنوز برخی از تیم ها بازی هفته چهارمشان را برگزار نکرده اند، این تیم فعلا در رده ششم جدول قرار دارد.

از سوی دیگر حمیت آلتین تاپ و آئورلین چدژوی کامرونی از بند مصدومیت رها شده اند و در اختیار فاتح تریم هستند و می توانند تیمشان را در مصاف تماشایی با رئال مادرید همراهی کنند. دو تیم رئال مادرید و گالاتاسرای درمرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته نیز با هم روبرو شده بودند و بعد از باخت گالا در مصاف رفت دوتیم در شهر مادرید، در بازی برگشت شاگردان فاتح تریم کار را برای رئالی ها سخت کردند و کهکشانی ها درنهایت با سختی فراوانی توانستند از سد تیم ترکیه ای عبور کنند.