ملت ایران: بازگشت خسرو حیدری به ترکیب استقلال منجر به تقویت و افزایش تعداد موقعیت‌های این تیم خواهد شد. غیبت حیدری در بازی با ذوب‌آهن و دربی ۷۷ آنقدر مشهود بود که استقلال در این بازی‌ها موقعیت‌های کمتری را صاحب شد. حالا پیش‌بینی می‌شود با بازگشت حیدری به ترکیب استقلال اوضاع قدری سر و سامان بگیرد؛ البته اگر خود حیدری هم آماده و مهیا باشد.

گفت و گوی خسرو حیدری را به نقل از ایران ورزشی بخوانید:

شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن هم روحیه شما خراب کرد و هم از کورس عقب افتادید.

باخت بدی بود اما بازی خوبی انجام دادیم و مستحق شکست نبودیم. فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. ذوب‌آهن هم روی ضدحملات به گل رسید. اگر ما کمی خوش‌شانس بودیم نمی‌باختیم.

دلیل اینکه استقلال در بازی‌های اخیر نتوانسته نتایج مطلوبی بگیرد، چیست؟

قضاوت داوران خیلی در شکست‌های ما نقش داشته است. در بازی برابر استقلال‌خوزستان گل سالم ما را داور نگرفت در بازی با پرسپولیس هم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم اما خوب استفاده نکردیم، در دیدار با ذوب‌آهن هم که دیدید داوری چطور بود. به نظرم این مساله خیلی در نتیجه نگرفتن ما نقش داشت.

پزشک استقلال گفته بود حتما مقابل بوریرام بازی می‌کنی؟!

بله، مشکل حل شده است و در صورت صلاحدید کادرفنی می‌توانم مقابل بوریرام بازی کنم. باید از پزشک استقلال هم تشکر کنم که در این ۲ هفته خیلی به من کمک کرد.

بازیکنان حریف خیلی روی تو زوم خواهند کرد؛ تو گل مهمی در بازی رفت زدی. باز هم فکر گلزنی هستی؟

آن گلی که زدم حاصل تلاش همه بازیکنان بود در بازی برگشت هم مهم این است که ما برنده باشیم. به همین خاطر فرقی ندارد من گل بزنم یا نزنم.

شانس استقلال در بازی چهارشنبه شب چقدر است؟

اگر برای تساوی به میدان برویم کارمان سخت‌ می‌شود. باید برای برد بازی کنیم. این روحیه هم در ما وجود دارد که بوریرام را ببریم.

دوست دارید مرحله بعد با نماینده کره روبرو شوید یا عربستان؟

فرقی نمی‌کند به چه تیمی بخوریم. به نظر من تیمی که می‌خواهد قهرمان ‌آسیا شود باید آماده بازی با هر حریفی باشد. همه تیم‌هایی هم که تا به این مرحله رسیدند آماده و خوب هستند اما ما همه هدفمان کسب ستاره سوم است و برای به دست آوردن آن باید تلاش کنیم.