ملت ایران: آرش برهانی معتقد است استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به خصوص بازی با بوریرام نباید دنبال بازی زیبا باشد. برهانی برای اثبات حرفش به دربی اشاره کرد: «همه می‌گویند در دربی بد بازی کردیم ولی مقابل ذوب‌آهن بازی زیبایی را از استقلال شاهد بودیم. سوال من این است که آیا به بازی زیبا امتیاز دادند؟ به نظرم بهتر است زیبا بازی نکنیم ولی امتیاز بگیریم تا اینکه زیبا بازی کنیم و هیچ امتیازی کسب نکنیم. به خصوص جلوی بوریرام تایلند.»

برهانی امیدوار است در آینده بازی‌های بیشتری در ترکیب استقلال انجام دهد: «تمام تمرکز من روی آینده است و به قبل باز نمی‌گردم. اگر تا به حال صحبتی هم در این باره انجام نداده‌ام به این دلیل بوده که دوست نداشتم حاشیه‌‌ای برای استقلال ایجاد شود. تمام فکرم معطوف به موفقیت استقلال است. مطمئن باشید برهانی اینگونه نمی‌ماند! در حال حاضر هم بازی با بوریرام را در پیش داریم و همه فکر و ذکرمان این است که به جمع ۴ تیم برتر آسیا راه پیدا کنیم.»
مهاجم باتجربه استقلال در ادامه حرف‌هایش به احتیاطی که استقلال به خاطر لیگ قهرمانان آسیا در لیگ پیشه کرده اشاره کرد: «ما یک سال و نیم برای رسیدن به این مرحله تلاش کرده‌ایم و دوست داریم نتیجه بگیریم. قهرمانی آسیا چیز کمی نیست. من به شخصه امیدوارم سومین قهرمانی آسیا را برای استقلال به ارمغان بیاوریم. همه تلاش ما معطوف این است که ستاره سوم را روی پیراهن استقلال بنشانیم. این را رد نمی‌کنم که قدری در لیگ با احتیاط بازی می‌کنیم.»
شماره ۹ آبی‌ها با اشاره به برداشت‌هایی که از بوریرام می‌شد به حرف‌هایش ادامه داد: «وقتی به بوریرام برخوردیم همه گفتند بازی آسانی داریم و مدعی بودند این تیم به نسبت سایر تیم‌ها ضعیف‌تر است ولی وقتی عملکرد آنها را مشاهده کردند، نظرشان تغییر کرد. این تیم چند بازیکن خوب دارد و از نظم تاکتیکی خوبی برخوردار است ولی با این وجود در تایلند با موفقیت از زمین خارج می‌شویم.»
برهانی غیبت جباری را در استقلال موثر دانست: «جباری وقتی در استقلال بود به موقع به بازی سرعت می‌داد و به موقع سرعت بازی را می‌گرفت. با حضور جباری در ترکیب تیم خیالم راحت بود که تا پایان بازی حداقل ۲ موقعیت گل خواهم داشت. غیبت جباری در استقلال خیلی احساس می‌شود و امیدوارم جایگزین خوبی برای او پیدا شود.»
آرش در پایان حرف‌هایش شایعه جدایی‌اش در نیم فصل از استقلال را تکذیب کرد: «جدایی‌ام از استقلال شایعه است. در سخت‌ترین شرایط رقابت کرده‌ام و مطمئن باشید شرایطم تغییر خواهد کرد. در استقلال بلدم و می‌دانم چطور حقم را بگیرم.»