ملت ایران: مارکو باسارا هافبک تهاجمی تراکتور که از بوسنی به این تیم آمده اعتقاد دارد این تیم با ابزاری که دارد می‌تواند قهرمان ایران شود و در اسیا بدرخشد.

چه شد که به تراکتور آمدی؟

من با مدیربرنامه‌هایم هماهنگ کردم و طی مذاکراتی که با باشگاه داشتیم بعد از شرکت در تمرینات با نظر مساعد مجید جلالی به تراکتور آمدم البته باید بگویم طبق اطلاعات قبلی که داشتم این تیم هواداران بیشماری در سراسر ایران دارد و این موضوع خیلی مرا مشتاق کرد که به این تیم بیایم.

قبلا در کدام باشگاه بازی کرده‌ای؟

من در لیگ برتر بوسنی بازی کردم و در پست هافبک وسط یا همان پلی‌میکر بازی می‌کنم.

به نظر تو تراکتور می‌تواند در لیگ به موفقیت برسد؟

با آشنایی که در این مدت پیدا کرده‌ام تراکتور باشگاه خیلی بزرگی است و با این تعداد تماشاچی می‌ تواند جزو مدعیان لیگ باشد و در آسیا هم خیلی خوب نتیجه بگیرد. مربی این تیم هم آقای جلالی مربی بزرگی هستند و حتی من شنیده‌ام که ایشان در لیگ برتر با یکی از تیم‌ها به قهرمانی هم رسیده‌اند.

مشکل ویزا داشتی این موضوع حل شد؟

بله هفته گذشته این مشکل هم حل شد و از این هفته با تمام توان در خدمت تراکتور هستم و تمام تلاش و سعی خودم را می‌کنم تا برای این تیم مفید باشم و جواب اعتماد جلالی را بدهم.

فکر می‌کنی بتوانی انتظارات هواداران تراکتور را برآورده کنی؟

من اهل حرف زدن نیستم و سعی می‌کنم در بازی‌هایی انجام می‌دهم این را به هواداران نشان بدهم. مطمئنا باشید من یک فوتبالیست حرفه‌ای هستم و با تمام وجودم برای این تیم تلاش می‌کنم تا هم باشگاه و هم هواداران از من راضی باشند.