ملت ایران: بهاد عبدی یکی از معدود چهرهای شاخص این فصل راه آهن که در غیاب پاشایی کاپیتان تیمش به حساب می آید درباره گل نزدن راه آهن در ورزشگاه تختی حرف های جالبی دارد: «ما در گلزنی مشکل داریم و این قابل کتمان نیست اما این مشکل گل نزدن در ورزشگاه تختی در این ۴-۳ سالی که من در راه آهن هستم همیشه وجود داشته است.»

وی ادامه می دهد: «ما از اول فصل هم صحبت کردیم که که این ورزشگاه را نمی خواهیم چون یکسری از ورزشگاه ها به بعضی تیم ها نمی آید. حالا ممکن است برخی بگویند خرافات است اما واقعا این وجود دارد. ما خودمان امسال صد بار به مسوولان باشگاه گفته ایم که استادیوم خانگی مان را عوض کنند و امیدوارم از بازی بعدی خانگی مان که مقابل داماش خواهد بود در استادیوم دستگردی اکباتان بازی کنیم.»

وی با اشاره به اینکه در استادیوم خانگی راه آهن فقط تمرین می کنند و چون تیم خصوصی شده حق بازی در آن ندارند می گوید: «من با دو سه بازیکن تیم مان که از استیل آذین و نفت تهران به راه آهن آمده اند هم صحبت کردم، آنها هم می گفتند در تختی مشکل داشته اند. در واقع این استادیوم برای تیم های شهرستانی خوب است که بیایند یک بازی انجام بدهند و بروند. ما هم صحبت کرده ایم تا دیگر در این ورزشگاه بازی نکنیم و امیدوارم تلاش مسوولان باشگاه به نتیجه برسد.»

عبدی در خصوص ضعف گلزنی تیمش می گوید: «قبول دارم مشکل داریم اما تیم ما از لحاظ تاکتیکی خوب کار می کند و بازی مان شکل خوبی دارد. در برنامه نود هم می توانید ببینید در همین بازی با فجر چقدر موقعیت خراب کردیم. مشکل ما زدن ضربات آخر است و باید برای بهتر شدن آن خیلی تمرین کنیم. مهاجمان مان هم طلسم شده اند اما امیدوارم پایشان به گلزنی باز شود.»

وی فقدان خلاقیت در خط هافبک و حمله تیمش را قبول ندارد ومی گوید: «مطمئنم مشکل فورواردای ما با یکی دو گل حل می شود. ما فورواردهای خوبی از لیگ یک آورده ایم ضمن اینکه امین منوچهری هم که در نیم فصل دوم فصل قبل راه افتاد در تیم مان هست. خالقی فر را هم داریم که مهاجمی سرعتی است. درست است این مشکل ما را در جدول عقب انداخته اما امیدوارم از بازی با صبا مشکل گلزنی مان حل شود.»

عبدی که تا حالا دو گل برای تیمش زده درباره نمایش های خودش هم می گوید: «فکر می کنم چون همیشه در سال های قبل خوب گل زده ام و ۶،۷ یا ۹ گل در هر فصل زده ام عملکرد من را با گل ارزیابی می کنند. من در گوش چپ و راست بازی می کنم اما اگر آمار گلزنی ام را با بال های تیم ملی مقایسه کنید می بینید که از خیلی ها بهتر عمل کرده ام.»

بازیکن شماره ۱۰ راه آهن سورینت در خصوص موقعیت بد تیمش در جدول رده بندی هم می گوید: «موقعیت مان اصلا خوب نیست اما منصور ابراهیم زاده نشان داده می تواند شرایط را عوض کند. پارسال هم او در نفت و نیم فصل اول خوب نتیجه نگرفت اما در نیم فصل دوم امید به کسب سهمیه آسیایی داشت.»