ملت ایران: استقلال خوزستان اگرچه مقابل سپاهان باخت اما باز هم بازی خوبی انجام داد و حتی صاحب موقعیت‌های خطرناکی شد که یکی پس از دیگری با بدشانسی به بیرون رفت. عادل کلاه‌کج هافبک آبی‌های خوزستانی که ۲ موقعیت خوب به دست آورد اما توپ‌هایش با فاصله کمی به بیرون رفتند، در مصاحبه با ایران ورزشی در مورد باخت به سپاهان، شعارهای اعتراض‌آمیز تماشاگران و… صحبت می‌کند.

باز هم استقلال خوزستان خوب بازی کرد اما این بار هم باخت…

ما بازی را خوب شروع کردیم اما گل بچگانه‌ای خوردیم که بعد از آن تمرکزمان را از دست دادیم و نتوانستیم خوب بازی کنیم. در هر صورت ما از قبل می‌دانستیم سپاهان تیم خوبی است و قبل از هر چیز نباید گل بخوریم، چون اگر گل نمی‌خوردیم می‌توانستیم به گل هم برسیم اما متاسفانه خیلی زود گل خوردیم و همه چیز برعکس شد. بعد از آن هم آمدیم جبران کنیم که روی یک ضربه ایستگاهی گل دوم را خوردیم و دیگر نتوانستیم کاری کنیم.

شما روی ۲ شروع مجدد گل خوردید که ظاهرا این مساله مشکل اصلی و ضعف تیم‌تان است.

بله، خب ضعف که هست اما ما روی این مساله خیلی تمرین کردیم که هنوز نتوانستیم آن را برطرف کنیم. در واقع آقا عبدا… در یک هفته گذشته خیلی روی این مساله کار کرد اما باز هم خوب یارگیری نکردیم. البته من فکر نمی‌کنم سپاهانی‌ها روی این ضعف ما برنامه‌ریزی کرده باشند اما ما باز هم روی این ضعف گل خوردیم.

چرا نتوانستید مشکل را حل کنید؟

خب ما در این یک هفته نتوانستیم همه با هم تمرین کنیم. مثلا خود من تنها یک جلسه در تمرین گروهی بودم و فکر نمی‌کردم به بازی برسم اما با آمپول و اسپری خودم را رساندم. الان هم دردم تشدید شده و فکر می‌کنم نتوانم در بازی بعد باشم. به هر حال علاوه بر من چند مصدوم دیگر داشتیم که همین مساله باعثشد نتوانیم با هم تمرین کنیم و هماهنگ شویم.

در این بازی با اینکه درد داشتی اما خوب بودی و حتی ۲ موقعیت خیلی خوب به دست آوردی که با بی‌دقتی به بیرون زدی…

در نیمه اول آمدم ضربه سر بزنم که توپ به کتفم خورد و آن قدرت لازم را نداشت. دومین توپ را هم خوب ندیدم. من با ایمان هماهنگ بودم و می‌دانستم توپ را به من می‌رساند اما در همین حین یکی از بازیکنان خودمان پرید جلوی من و دیگر نتوانستم توپ را خوب ببینم. در نهایت هم با بدشانسی از بالای دروازه بیرون رفت.
به هر حال این باخت باعثشد باز هم هواداران ناراحت شوند و شعارهای اعتراض‌آمیز سر دهند!
حق می‌دهم ناراحت شوند اما ما هوادارانی می‌خواهیم که در چنین شرایط سختی ما را همراهی کنند، نه اینکه علیه تیم شعار دهند. البته اینهایی که شعار می‌دادند هواداران استقلال خوزستان نیستند و خط گرفتند که به کادرفنی و بازیکنان فحاشی کنند.

از کجا خط می‌گیرند؟!

کاملا معلوم است از کجا خط می‌گیرند. ما هم همه چیز را می‌دانیم. اینکه چند نفر هستند، از کجا خط گرفتند و چه هدفی دارند.

چه هدفی دارند؟ اینکه کادرفنی را تغییر دهند؟

این هم یکی از اهداف‌شان است اما مگر مربی مقصر است. مربی به ما گفت در ضربات ایستگاهی کجا بایستیم و چه بازیکنی را بگیریم اما این کار را خوب انجام ندادیم و همان یار مستقیم در ضربه ایستگاهی می‌آید و گل می‌زند. مگر مربی مقصر است؟ او که یک هفته این نکات را می‌گوید. ضمن اینکه تیم‌های بزرگ می‌بازند اما دنبال عوض کردن مربی نیستند ولی برای ما زود شعار سر می‌دهند.

خب چرا باشگاه با آنها برخورد نمی‌کند؟

چند نفر را باید بگیرد؟ بعدش اگر این نفرات را بگیرند، فکر می‌کنید تماشاگر دیگری نمی‌فرستند؟ ما از اول فصل این مشکلات را داشتیم اما می‌گویم ما همه خوزستانی هستیم. استقلال اهواز و استقلال خوزستان ندارد! ما همه خوزستانی و برای مردم استان هستیم اما آنها شرایط را سخت کردند و حاشیه می‌آورند. من هم شخصا معتقدم خوزستان تیم جداگانه ندارد و حتی فولاد هم مثل استقلال خوزستان است چون ما برای خوزستان بازی می‌کنیم و می‌خواهیم دل مردم استان را شاد کنیم. در بازی بعد هم این باخت را جبران خواهیم کرد.

یعنی مقابل تیم فجر می‌برید؟ این تیم الان چون وضعیت مشخصی ندارد قابل پیش‌بینی نیست.

درست است اما ما باید صددرصد ببریم. ما در بازی‌های بیرون خانه هم خوب کار می‌کنیم و فکر می‌کنم می‌توانیم فجر را شکست دهیم. البته در بازی‌های خانگی هم هواداران واقعی ما همیشه خوب همراهی می‌کنند اما آن عده‌ای که خط می‌گیرند کار را سخت می‌کنند که می‌خواهیم دیگر کاری کنیم که آنها نتوانند علیه تیم شعار دهند.