ملت ایران: میلان در شرایطی از هفته سوم سری آ ایتالیا به میهمانی تورینیو می رفت که در خط دفاعی با بحران مصدومیت روبرو شده بود و البته استفان الشعراوی و نیانگ نیز پیش از بازی با مصدومیت روبرو شدند.

میلان ابتدا از حریف خود تا اواسط نیمه دوم ۲-۰ عقب بود اما در نهایت موفق شد به لطف درخشش و بازی خوب آندره ا پولی و گلزنی مونتاری و بالوتلی بازی را به تساوی بکشاند.

آلگری پس از تساوی ۲-۲ برابر تورینیو به خبرنگاران چنین گفت: " تا چهار دقیقه پایانی بازی ما بازنده این مسابقه بودیم. اما تیمم به خوبی به هدفی که باورداشت، عمل کرد. تورینیو نیز بازی خوبی انجام داد و خط دفاعی ما را بسیار آزار داد؛ آنها در ضد حملات هم بسیار خطرناک بودند "

کاکا در این بازی نخستین بازی رسمی اش را پس از بازگشت به میلان انجام داد اما در دقیقه ۷۰ بازی تعویض شد در حالی که ریکاردو مونتولیوو نیز به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین مسابقه شد. الگری دراین باره ادامه داد: " کاکا مدتی است که بازی نکرده هر چند که به سختی تلاش کرد و هرگز از تلاش دست نکشید. در سیستم بازی مان تغییراتی انجام دادیم؛ البته برای هماهنگی با این سیستم کمی زمان نیاز است. در حال حاضر در خط حمله بسیار ضعیف عمل می کنیم و منظور من به کل تیم است که در دفاع کردن به اندازه کافی خوب نبودند "

او در ادامه گفت: " توپ از دسترس ما خارج بود و زمانیکه توپ را در دست داشتیم سریعا از دست می دادیم. این اتفاق ها می تواند رخ بدهد و با توجه به ۲-۰ بودن بازی تا اواسط نیمه دوم این طبیعی است که تورینیو احساس ناعادلانه بودن این نتیجه را داشته باشند اما ما منصفانه بازی کردیم "

" تا یک هفته قبل ما بازیکنانی با شخصیت های متفاوت داشتیم در حالی که امشب ما در خط حمله کاکا، بالوتلی و روبینیو را داشتیم. اما زمان زیادی نداریم و باید هر چه سریعتر تا بازی چهارشنبه شب برابر سلتیک به هماهنگی و تعادل لازم برسیم "

" بالوتلی مسئولیت زیادی در تیم بر روی شانه های او بوده بنابراین وجود یک مهاجم دیگر در کنارش به او فضای بیشتری می دهد "

آلگری در رابطه با مصدومیت بازیکنانش گفت: " متاسفانه ما آباته، مونتولیوو، استفان الشعراوی و ماتیا دی شیلیو را به دلیل مصدومیت از دست دادیم اما برای بازی چهارشنبه شب هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم "

میلان تا هفته سوم رقابت های سری آ یک شکست، یک پیروزی و یک تساوی کسب کرده " من نسبت به این موضوع بدبین یا نگران نیستم. ما باید چیزهایی را سر و سامان بدهیم اما ما شرایطی خاص هم عملکرد خوبی داشتیم و باید یاد بگیریم که چطور تیم هایی چون تورینیو را شکست بدهیم. این شبیه همان بازی است که ما در آخرین لحظات فصل گذشته سری آ پیروز شدیم(اشاره به بازی برابر سیه نا("

میلان چهارشنبه شب از دور نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف سلتیک خواهد رفت.