ملت ایران: مجید جلالی در روزی که با استقبال گرم وحمایت کامل هواداران تراکتوری مواجه بود نتوانست دومین برد خانگی را رقم بزند، او خیلی دوست داشت با کسب پیروزی ورسیدن به صدرجدول هواداران جواب حمایت های هواداران این تیم را بدهد اما این اتفاق عملی نشد تا در نشست مطبوعاتی بعد بازی ضمن تشکر و عذر خواهی از هواداران اعلام کرد خود از همه ادم های دنیا در رابطه با این مساوی ها کلافه تر وناراحت است، گفتگوی کوتاه جلالی را بخوانید.

بله خود ما هم این فکر را نمی کردیم اما این اتفاق افتاد و ما از رسیدن به ۳امتیاز محروم شدیم.

ما روی اشتباه فردی گل خوردیم و با توجه به دفاعی بازی کردن ملوان نتوانستیم در ادامه به گل سوم برسیم اگرچه من اعتقاد دارم که می توانستیم با یک نتیجه پر گل بازی را ببریم.

واکنش هواداران چه بود؟

خوشبختانه دیدند که چه قدر خوب بازی کردیم و این مساوی هم روی بد فوتبال بود که دیدیم.

مردم تبریز فوتبال را می فهمند و می دانند که این تراکتور پتانسیل بالایی دارد، انها ما رابا حمایت شان شرمنده کردند، این تساوی از ارزشهای شاگردان من و تراکتور کم نمی کند.

با صدر جدول هم فاصله ای ندارید؟

من نگران صدر جدول نیستم چرا که به زودی به صدر جدول می رسیم. هدف من رسیدن به یک ثبات تاکتیکی و پوشاندن ضعفهای تیم است که این اتفاق هم در حال رخ دادن است و کیفیت فوتبالی که ارائه می دهیم نشانگر این موضوع است.

کریمی و انصاریفر بر خلاف پرسپولیس در تیم شما خیلی خوب بازی می کنند؟

کریمی و انصاریفر بازیکنان بزرگی هستند که هر مربی دوست دار آنها را داشته باشد. من در تراکتور فضای لازم را به آنها داده ام تا از توانایی های انها بیشتر استفاده کنم. این را هم باید بگویم که همه بازیکنان ما از خوبهای ایران هستند و می توانند هر کدام برای تیمشان تاثیر گذار باشند. من انتظارم از همه بازیکنانم این است که مسئولیت پذیر باشند و بدانند که هر کدام از انها می توانند نقش مهمی در تیم داشته باشند.