ملت ایران: مجید جلالی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز بار دیگر در ورزشگاه یادگار امام موفق به کسب نتیجه ی مطلوب نشد و علی رغم حفظ روند شکست ناپذیری خود، بازهم به پیروزی نرسید تا بیش از پیش تحت فشار قرار گیرد. جلالی در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل تیم ملوان بندرانزلی که با تساوی ۲ بر ۲ دو تیم به پایان رسید، در مورد شرایط این دیدار و بازیکنانش گفت:
توقف برابر ملوان بندرانزلی؛ چطور بود؟
چندین موقعیت تک به تک را از دست دادیم. باید در بخش حمله موثرتر باشیم. اشتباهاتی هم در بخش دفاعی داشتیم.
محمد نصرتی و یک بازی پراشتباه؛ چرا تعویض نشد؟
وی در هشت بازی گذشته یکی از بهترین بازیکنان ما بوده است و دلیلی نمی شود با یک اشتباه در یک بازی وی را تعویض کنیم. اگر سایر بازیکنانم نیز خودشان را نشان دهند حتما از آنها استفاده خواهیم کرد.
یک بازی دیگر، یک تساوی دیگر در یادگار امام؛ دلیل این امر چیست؟
ملوان بسته بازی کرد و در حملات برنامه داشت و موقعیت کمی نیز ایجاد کرد. باید از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم. باید بازیکنانی را بسازیم یا بازیکنانی را جذب کنیم. این وضعیت به این شکل نخواهد بود و باید بازی بهتری را انجام بدهیم.
بازیکنانم برای برد آماده بودند. تیم هایی که به استادیوم یادگار امام(ره) می آیند، بسته بازی می کنند و ما برای استفاده از موقعیت هایمان باید از توپ های بلند استفاده کنیم یا بازیکنان سرزنی داشته باشیم و یا باید از ضربات ایستگاهی به خوبی استفاده کنیم.
بازیکنان خارجی؛ کمبودها را پوشش خواهند داد؟
باید خرید بازیکنان خارجی وسواس زیادی داشته باشیم تا سرمان کلاه نرود.
سخن شما با هواداران معترض…
از هوادارانمان عذرخواهی می کنم ولی باید روی اشکالاتی که داریم کار کنیم تا بهتر شویم. من از این موضوع ناراحت هستم که در بازی های سخت نتیجه می گیریم اما در بازی های آسان نمی توانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.