ملت ایران: مصطفی اوزیل، پدر و مدیربرنامه های مسعوت اوزیل، بازیکن آلمانی باشگاه آرسنال که در آخرین روز بازار نقل وانتقالات تابستانی با جدایی از رئال به رختکن توپچی ها منتقل شد در گفت و گو با روزنامه بیلد به انتقاد از فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید پرداخته.
او در انتقاد از پرس گفته: «پرس مرد محترمی نیست.» او پرس را متهم کرده که باید مسئولیت فروش پسرش به آرسنال را بپذیرد.
پدر اوزیل در ادامه صحبت هایش گفت: «اینکه کسی پول زیادی به دست آورده، به صورت اتوماتیک و خودکار آن فرد را مبدل به یک فرد محترم نخواهد نمود و پرس هم مرد محترمی نیست. او حالا می خواهد مسعوت را مبدل به یک قربانی کرده و مرا یک پدر جاه طلب نشان دهد که فقط به دنبال باران پول بودم. او در حال بازی کردن با کارتهایی است که مشخص هستند و ما از خودمان در دادگاه های قضایی دفاع خواهیم کرد.»
مصطفی اوزیل در ادامه پرس را مسئول انتشار شایعاتی در مورد زندگی خصوصی پسرش که در رسانه های اسپانیایی منتشر شده دانست و تمام این داستان ها را دروغ خواند گفت: «اگرزندگی مسعوت این طوری بود که الان به گوش می رسد، به من بگوئید که چرا همیشه در ترکیب تیم اصلی بود؟ حالا الان می خواهند وجهه و چهره مسعوت را خراب کنند. چرا که هواداران و تعدادی از هم تیمی های مسعوت از فروش او به شدت عصبانی هستند.»