ملت ایران: آندره ویلاس بواس، سرمربی تاتنهام، از عملکرد این باشگاه در بازار نقل و انتقالات راضی است اما معتقد است که خیلی زود است تیمش را یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر بدانند.
تاتنهام در تابستان ۱۲۰ میلیون یورو برای خریدهای جدید هزینه کرد و بازیکنانی مانند لاملا، سولدادو و پائولینیو را به خدمت گرفت. در مقابل گرت بیل را با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی به رئال فروختند.
با این وجود، مربی جوان پرتغالی معتقد است که مدتی طول خواهد کشید تا بازیکنان جدید در این تیم جا بیفتند.
ویلاس بواس به اسکای اسپورت گفت: " شرایط دشوار است. سرمایه گذاری ما، انتظارات را بالا برده اما ما باید تیمی بسازیم که بازیکنانش بتوانند به خوبی با هم هماهنگ باشند.
این به زمان نیاز دارد و حریفان یک گام از ما پیش هستند. آنها بازیکنان دارند که چندین سال است در کنار هم بازی می کنند. این امتیازی است که ما از آن برخوردار نیستیم.
فکر می کنم ما روی بازیکنان جوانی سرمایه گذاری کردیم که از پتانسیل بسیار خوبی برخوردارند. واضح است که ما باید با آنها به خوبی کار کنیم تا تبدیل به ستاره هایی در کلاس جهانی شوند؛ چیزی که ما فکر می کنیم رخ خواهد داد.
همه آنها جاه طلبی زیادی برای رسیدن به موفقیت و بردن جام های مختلف دارند؛ این یکی از فاکتورهایی بود که ما برای به خدمت گرفتن بازیکنان در نظر داشتیم. اکنون مسئله ما ساختن یک تیم است؛ تیمی منسجم که وظیفه بردن آن جام ها را برعهده بگیرد. این چیزی است که ما اکنون در اختیار داریم و امیدوارم بتوانیم پاسخ خوبی بدهیم. "
تاتنهام در آخرین دیدارش در لیگ برتر ۱-۰ مغلوب آرسنال شد اما ویلاس بواس اکنون تنها به دیدار بعدی مقابل نوریچ فکر می کند.
" من از شروع مان در این فصل راضی هستم اما شکست مقابل آرسنال برای هیچ یک از هواداران تاتنهام ساده نیست. اکنون باید برای جبران آن تلاش کنیم.
به هر حال نتیجه دیدار مقابل آرسنال، روی شیوه بازی ما مقابل نوریچ تاثیرگذار نخواهد بود. ما برای پیروزی در این دیدار تمرکز کرده ایم. "