ملت ایران: مجید جلالی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که این روزها به شدت در کانون توجهات قرار گرفته است و به نظر دیگر با این نتایج با هواداران تراکتور آشتی کرده است، فردا برای نزدیک شدن به صدر ملوان بحران زده را پیش رو دارد. جلالی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان در مورد شرایط این دیدار و بازیکنانش گفت:
دیدار برابر ملوان بندرانزلی؛ شرایط این بازی چطور است؟
ابتدا درگذشت آقای محمدی مربی خوب کرمانی را تسلیت می گویم. اما درباره بازی باید بگویم هواداران مطمئنا فردا حضور پرشوری در استادیوم خواهند داشت و مصمم هستیم تا با تمام وجود بازی کرده و نتیجه خوبی را کسب کنیم. امیدوارم بازی خوبی را نیز ارائه بدهیم.
مصدومان تراکتورسازی…
دو، سه بازیکن آسیب دیده داریم که از گذشته مصدوم بوده اند ولی بقیه بازیکنان آماده بازی هستند.
اظهارنظرهای کی روش در رابطه با آماده سازی تیم ملی؛ واکنش شما چیست؟
بهترین تدارکات برای تیم ملی فراهم شده بود ولی وضعیت کشور ما متفاوت است و به شکلی نیست که بتوانیم با هر کشوری که دوست داریم بازی کنیم. موضوعاتی که آقای کی روش می گویند منطقی است و احتمالا وی ۲ و نیم ماه زمان می خواهد تا تیم ملی را آماده جام جهانی کند. اگر نشستی را سازمان لیگ با مربیان تیم ملی و مدیران باشگاه ها داشته باشد، فکر می کنم به نتیجه ای برسد.
چالش هایی داریم که باید آن ها را بررسی کنیم. تیم بزرگ باید همه چیزهایش بزرگ باشد. نیاز به همکاری همه جانبه دارد و باید به شکلی باشد تا اگر تیم تراکتورسازی به میدان می رود، همانند این باشد که کل آذربایجان به میدان رفته است.
اولتیماتوم از مدیریت تراکتورسازی و شعارهائی عیله کادرفنی؛ در این باره بگویئد.
آن مصاحبه ها در آن شرایط فضا را برای ما بسیار سخت کرده بود و نیاز به حمایت بیشتر مدیریت داشتیم. من به کارم و خودم اعتماد کامل داشته ام و با این موضوع کنار آمده ام. ۳ ماه و نیم روزهای سختی داشته ام.
هواداران تراکتورسازی را روبه روی تیم ندیده ام و همیشه از تیم حمایت کرده اند. روز بازی با سایپا نیز ناراحت بودند ولی در کنار تیم هم حضور داشتند و حمایت می کردند.