ملت ایران: سینا عشوری هافبک تیم ذوب آهن در استانه ی دیدار با استقلال از پیروزی تیمش سخن می گوید. عشوری که یکبار هم پیشنهاد استقلال را رد کرد درباره این دیدار و شرایط کلی ذوب آهن گفت: خدا را شکر تیم در وضعیت خیلی خوبی قرار دارد؛ بعد از دو بردی که در لیگ به دست آوردیم روحیه تیم ما بالا رفت و اکنون هم فقط برای برد به میدان خواهیم رفت.
وی ادامه داد: استقلال تیم خاصی است و برای بردن این تیم باید تلاش زیادی کرد؛ این تیم مربی خوب و بازیکنان بزرگی دارد، ولی مصدومان این تیم و بازی هفته آینده در آسیا، شرایط را برای این تیم دشوار می کند. شرایط تیم خوب است و تنها با هدف برد به میدان می رویم.
به نقل از ایمنا, هافبک ذوب آهن در ادامه بیان کرد: امتیازات بدی را اول فصل از دست دادیم، بازی با فولاد نباید بازنده می شدیم و مقابل تراکتور هم نباید بعد از این که بازی را به تساوی کشاندیم، می باختیم. اما شرایط بد تیم ما قبل از آغاز فصل را هم در نظر بگیرید؛ تیم ما دیر بسته شد، بدنسازی مناسب و استراحت کافی هم نداشتیم. این موارد باعثشد نتوانیم اول فصل نتایج دلخواهمان را بگیریم، ولی هنوز هم دیر نشده و به بازی های آینده خوشبینیم.
عشوری در پایان در مورد پیشنهاد استقلال به وی هم اظهار کرد: در فوتبال طبیعی است که از تیمی دیگر پیشنهاد داشته باشیم، من هم از استقلال پیشنهاد داشتم. اما پس از جمع بندی هایی که انجام دادم و با توجه به این که از بچگی در ذوب آهن بودم و در این تیم راحت هستم، تصمیم به تمدید قرارداد گرفتم؛ بالاخره قسمت نبود زیر نظر قلعه نویی کار کنم.