ملت ایران:دیشب دو تیم برزیل و پرتغال در دیداری دوستانه در ژیلت استادیوم آمریکا به مصاف هم رفتند و دراین بازی نیمار ستاره برزیل بود و نقش پررنگی در برد ۱-۳ تیمش مقابل پرتغال داشت.

ستاره اسبق سانتوس در این بازی یک گل زد و یک پاس گل داد و در گل سوم تیمش هم تاثیرگذار بود.

رائول میرلس هم زننده تک گل تیم ملی پرتغال دراین بازی دوستانه بود که در دقیقه ۱۸ برای تیم اروپایی و شاگردان اسبق اسکولاری به گل رسید.

اولین گل بازی همین گل رائول میرلس بود ولی تیاگو سیلوا در دقیقه ۲۴ گل خورده را جبران کرد. پاس گل سیلوا را نیمار به او رساند. نیمار در دقیقه ۳۴ برای دومین بار برای تیمش به گل رسیدو در نهایت گل سوم برزیل هم در فاصله ۴ دقیقه مانده تا پایان بازی بدین ترتیب از راه رسید: نیمار در یک پیشروی زیبا، ماکسول را صاحب توپ کرد و ماکسول توپ را به ژو سپرد و او هم سومین گل تیمش را به ثمر رساند.

برزیلی ها در این بازی پاسهای دقیقی رد و بدل می کردند. درجریان این مسابقه نانی چندین فرصت طلایی را از دست داد، دو ضربه ایستگاهی او به تیرک دروازه کوبیده شد و چندین شوت تماشایی او توسط ژولیو سسار مهار شد.

بدین ترتیب، برزیل در سه بازی اخیرش مقابل پرتغال شکست ناپذیری اش را حفظ کرد. آنها در دو بازی دوستانه مقابل سلسائوی اروپایی به پیروزی رسیده و بازی دو تیم در جام جهانی ۲۰۱۰ با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود.