ملت ایران: روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس دیشب شاهد تساوی بدون گل تیمش مقابل اوکراین در ورزشگاه شهرکیف بود. او براین باور است که کمبود تجربه تیمش دلیل اصلی این تساوی بدون گل است و رضایتش را از این نتیجه ابراز کرده.

کسب این یک امتیاز از بازی شهر کیف باعثشد تا سه شیر همچنان در صدر جدول گروه اچ رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در قاره اروپا باقی بماند. سه شیر دراین بازی تنها ۲شوت در چارچوب به سمت دروازه اوکراین داشت و البته چند فرصت محدود نیز روی دروازه شاگردان فومنکو خلق کرد.

درپایان این بازی هاجسون در گفت و گو با آی. تی. وی گفت: «در نیمه اول ما کنترل بازی را ددر دست داشتیم و حتی می توانستیم به پیروزی برسیم. بازیکنان زیادی درترکیب تیم بودند که معمولا به این سطح از فشارعادت ندارندو فکر می کنم که ما باید از کسب یک تساوی مقابل اوکراین و برد مقابل مولداوی واقعا راضی باشیم. اگر ما بازیکنی مثل وین رونی یا دانیل استوریج را داشتیم، شاید حتی می توانستیم به گلی که به آن نیاز داشتیم برسیم. به ویژه در نیمه اول بازی، توانستیم شرایط هیجان انگیزی را رقم بزنیم. اگر ما بی احتیاطی می کردیم و دل را به دریا می زدیم، ممکن بود ۰-۱ ببازیم و بعید می دانم که در آن صورت حس خوشایندی می داشتیم.»