ملت ایران: تیم فوتبال پرسپولیس گویا همچنان تنها دو مصدوم جدی بیش تر ندارد و جز مهرداد پولادی و حمیدرضا علی عسگر دیگر هیچ بازیکنی مشکل جدی برای دیدار برابر گسترش فولاد ندارند و نگرانی از بابت مصدومیت سیدجلال حسینی و قاسم دهنوی وجود ندارد. در همین خصوص در رابطه با آخرین وضعیت مصدومان این تیم در آستانه ی هفته ی نهم، به سراغ کادر پزشکی پرسپولیس رفتیم و این مساله را جویا شدیم.
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس نیز در این رابطه گفت: " همانطور که پیش از این اعلام کردیم، سید جلال حسینی در تست ها مشکلی نداشت. دیروز در نوبت صبح کار با وزنه را انجام داد و در تمرین بعدازظهر هم حاضر بود. در تمرین امروز هم شرکت داشته است. ما در بعضی موارد معاینات دقیق تری را روی بازیکنان انجام می دهیم تا همه چیز تحت کنترل باشد وگرنه با توجه به این که خود حسینی بازیکن مقاومی است و همیشه برای تمرین اصرار دارد تا این لحظه مساله ای که بخواهد مانع بازی کردن او شود، بوجود نیامده است.
تمرین و بازی حرفه ای همیشه برای بازیکنان آبستن آسیب دیدگی های مختلف است اما بسیاری از این موارد با اقدامات موثر و به موقع پزشکی و فیزیوتراپی به سرعت مرتفع می شود و در حال حاضر حمیدرضا علی عسگری و مهرداد پولادی مصدومان جدی ما هستند که البته در مسیر خوبی رو به بهبود پیش می روند. "
قاسم دهنوی نیز از امروز پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.