ملت ایران: تمرین دیروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه درفشی فر با حضور تنها ۵۰ تماشاگر درحالی آغاز شد که حمیدرضا علی عسگر، هافبک مصدوم پرسپولیس با لباس شخصی در ورزشگاه درفشی فر آغار شد و قاسم دهنوی نیز بدون داشتن هیچ مشکلی پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. علی دائی، سرمربی پرسپولیس برخلاف دیروز لباس تمرین بر تن کرد و شخصا تمرین شاگردانش را زیر نظر گرفت. دائی چند دقیقه ای را با نوری به صحبت پرداخت.
بازیکنان پرسپولیس در تمرین به دویدن، انجام حرکات کششی و پاسکاری تحت فشار پرداختند و پس از آن پاسکاری بلند و استارت های سرعتی در دستور کار آنها قرار گرفت. بعد از این آیتم شاگردان دایی در دو گروه حمله به دفاع را کار کردند؛ یک گروه زیر نظر علی دایی و یک گروه زیر نظر محمد دایی تمرین کردند. در این آیتم که با تذکرات و فریادهای بلند سرمربی پرسپولیس همراه بود بازیکنانی مانند عباس زاده، صادقیان و… در چندین نوبت مصدوم شدند که البته هیچ مشکلی خاصی پیش نیامد. در قسمت دیگری از این آیتم خلعتبری با صدای بلند به امید عالیشاه تذکر داد که این امر باعثشد بازیکن جوان پرسپولیس از خلعتبری ناراحت شود.
قسمت دیگر تمرین دیروز مربوط به انتقال توپ از حمله به دفاع بود. بازیکنان پرسپولیس در ۴ گروه این تمرین را انجام دادند و فقط مهاجمان هدف این تیم به صورت ثابت مسئول گلزنی بودند.
مهمترین اتفاق این تمرین درگیری لفظی سیدصالحی و رضا نورمحمدی بود. در قسمتی از تمرین که بازیکنان در حال انجام حمله به دفاع بودند سیدصالحی تکل محکمی روی پای نورمحمدی رفت و در ادامه مدافع پرسپولیس با زدن یک تکل محکم این موضوع را جبران کرد.
همین مسئله باعثشد درگیری لفظی بین دو بازیکن پیش آید که دخالت سایر بازیکنان باعثشد اتفاق دیگری رخ ندهد. پس از این محمد دایی مربی پرسپولیس هر دو بازیکن را برای لحظاتی از زمین خارج و زمینه آشتی کنان آنها را فراهم کرد. هنگامی که سیدصالحی و نورمحمدی با هم دست دادند هواداران آنها را تشویق کردند.
سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس چند دقیقه ای با علی دایی به گفت وگو پرداخت. سرمربی پرسپولیس هم دقایقی در کنار زمین صحبت با تلفن همراه مشغول شد.
تمرین چهارشنبه و پنجشنبه پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار می شود. شاگردان دایی از ساعت ۲۰ جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان گسترش فولاد تبریز خواهند بود.